Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Chestionare Atestate A.R.R * Program FULL * Gratis!


Postări Recomandate

  • Members

Salutare,

Dau atestatele in mai - si sa-mi fie mai usor de invatat am facut intrebarile asa cum ar fi ele la examen.

Stiu si un pic de programare asa ca am facut acest program cu toate intrebarile si raspunsurile.

Daca aveti nelamuriri/intrebari/probleme ma puteti contacta pe forum.

Daca doriti sa faceti o cinste - aduceti-mi o sticla de "Lacrima" de 12 ani care treceti prin Oslo! :)

Programul arata asa:

pscreent.jpg

Si poate fi downloadat de aici!

http://www45.zippyshare.com/v/47249568/file.html

41072499.png

Va urez multa bafta!

PS - Va rog sa nu redistribuiti programul voi insiva. Este gratis - doar pe forumul acesta! Puteti spune tuturor unde il gasesc.

Daca apar intrebari noi - sau ...etc ... pot adauga/sterge/modifica in program!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Am gasit o greseala la Chestionare -> Atestat Transport Marfa -> Mecanica -> ADR Mecanica 05 -> Intrebarea numarul 21. Acolo am pus varianta B) inertia autovehiculului si imi zicea ca e gresit, m-am mirat si am cautat la ARR pe site si raspunsul corect este cel care l-am pus eu, adica varianta B). Nu este o critica, am vrut doar sa semnalez in caz ca vrei sa corectezi eventualele mici greseli din program. Pe viitor daca mai gasesc greseli am sa le postez daca doresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mersi mult de informatie ... am corectat ... insa am mai gasit cateva probleme.

Acum le corectez.

Sper ca pana maine sa pot sa uploadez versiunea corecta ...

Daca mai gasiti inadvertente ... sau probleme va rog sa le postati.

Cu respect,

Sorin

-- Am re-uploadat programul. Pacat ca nu pot edita primul post si lumea trebuie sa citeasca tot pana aici sa il gaseasca ...

http://www45.zippyshare.com/v/47249568/file.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Members

@Sultan "Este um program. Are terminatia .exe. Probabil nu s-a descarcat corect.

Mai descarca odata programul. Trebuie sa aiba ~73MB."

In afara de asta tin sa anunt pe toti cei interesati ca am luat cu brio examenele cu ajutorul acestor chestionare:

-- CPC - Marfa, Persoane, Agabaritic

-- ADR - Colete, Cisterne, Clasa I

Sunt ceva lucruri de adaugat la aceste chestionare - asa ca in timpul meu liber voi incerca sa il fac cat mai complet ... astfel incat sa puteti fi cat se poate de pregatiti chiar daca nu aveti timp sa mergeti la ore.

In momentul de fata - chestionarele sunt bune --- insa prezenta la ore este foarte necesara - doar cu aceste chestionare nu puteti fi sigur 100% ca veti lua examenul daca nu ati trecut pe la scoala.

Cu respect

Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

AAcu cateva zile am aflat ca s-a deschis un centru de atestari in Iasi. Se numeste AUTO STAR ATESTAT. E la Baza 3 langa Egros, cine stie orasul. Au parcare mare in fata. Daca va intereseaza luati nr de tel de pe site www.atestatauto.ro.

Cica is buni lectorii. Am inteles ca daca te inscrii la ei iti pot da acces pe siteul lor sa faci de acasa chestionarele.

La iarna am sa vad personal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
@Sultan "Este um program. Are terminatia .exe. Probabil nu s-a descarcat corect.

Mai descarca odata programul. Trebuie sa aiba ~73MB."

In afara de asta tin sa anunt pe toti cei interesati ca am luat cu brio examenele cu ajutorul acestor chestionare:

-- CPC - Marfa, Persoane, Agabaritic

-- ADR - Colete, Cisterne, Clasa I

Sunt ceva lucruri de adaugat la aceste chestionare - asa ca in timpul meu liber voi incerca sa il fac cat mai complet ... astfel incat sa puteti fi cat se poate de pregatiti chiar daca nu aveti timp sa mergeti la ore.

In momentul de fata - chestionarele sunt bune --- insa prezenta la ore este foarte necesara - doar cu aceste chestionare nu puteti fi sigur 100% ca veti lua examenul daca nu ati trecut pe la scoala.

Cu respect

Sorin

Salutari

Am o problema legata de download!..nu se descarca programul de pe site-ul respectiv! Pot sa stiu care ar fi motivul?...M-am si inregistrat pe site ptr a-l descarca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Trebuie sa mearga. Doar ce am testat link'ul.

De pe ce site stii sa downloadezi ? Intreb asta sa il pun acolo.

Soreen iti multumesc ptr amabilitate! Am reusit pana la urma! Am dezactivat temporar antivirusul si asa l-am descarcat!...Si mie mi se parea ciudat ca nu-mi da voie sa-l descarc dupa ce introduceam codul din caseta respectiva!...revenind la program cu chestionare ARR...trebuie sa-ti multumesc ptr sprijinul oferit! Este de un real ajutor!....Musai sa vin cu o sticla de Lacrima lui Ovidiu la tine, in Oslo!:)...nu garantez ca voi gasi un vin vechi de 12 ani!...dar...cred ca si unul mai putin vechi va fi bine venit:)

S-ar putea sa ajung curand pe acolo, daca va vrea Dumnezeu! Te salut si mult succes in ceea ce faci prin acest program si nu numai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members

Multumim mult pentru program ! Daca ajungi pe la Constanta (locul de unde pleaca Lacrima lui Ovidiu, ai o sticla de la mine, eu nu stiu daca voi ajunge vreodata la Oslo)

As avea o intrebare. Chestionarul pe care il dam la examen este format din intrebarile care sunt in acest program ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.