Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

accident saiz


bochety

Postări Recomandate

  • Members

saiz,criminalule iar ai trimis masini varza la drum.acum au murit catalin,sunt convins ca o sa se dea vina pe el,dar poate o sa se faca mai multe investigatii la starea masinilor,la felul cum se face itp la cicir,cum ti au plecat aproape toti mecanicii de la barcelona.Foamea de bani nu are limita,sper sa se ridice din fostii colegi si sa ia atitudine,pt ca altfel o sa i inrobeasca pe toti.Nu stati cu mainile in san , pt ca poate venii randul vostru.Povestiti cum mergeati fara frane,fara directie,ca in momentul in care prindeam pe cursa o masina buna,ne bucuram de parca era a noastra in proprietate.Am postat pe facebook ul vostru si mi ati sters ce am scris lasilor.Sper sa nu ramana asa ,si sa se musamalizeze totul.Dumnezeu sa te odihneasca atat pe tine Catalin,cat si pe ceilalti decedati.Saiz spuneai ca banii luati de la discriminati pe bilet nu au miros,ei bine iti spun eu ca acum au miros de sange.O sa poti sa dormi oare la noapte???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cat timp colegilor de la Saiz veti sta linistiti, sperand ca poate voua nu vi se vor intampla necazuri pe drum (nu va doresc asta), lucrurile vor merge din rau in mai rau! LUATI ATITUDINE! Ceea ce spun aici este valabil si la alte firme de transport persoane, de exemplu Atassib, unde si eu lucrez in prezent. Dumnezeu sa-i ierte pe cei 3 colegi decedati! Celorlalti va urez sa aveti drumuri bune si line!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

hai colegii,de de nu spuneti cum ajungi dim la barcelona la patru,pana ajungi la camera se face sase,iar la patru esti chemat la garaj pentru imbarcare,cu toate ca plecare e in jur de ora opt seara?asta in cazul fericit si nu intarzie vreo masina de pe interior si se pleaca si la doispe noaptea?si uite asa stai ca milogul in garaj sase sapte ore ca asa vrea muschii lui saiz.de ce nu spuneti ca nici o masina nu are slaf functional,ca se foloseste pt bagaje?ca stai intepenit pe scaunul ghidului,si apoi te urci la volan de odihnit,pt ca nu iti opresc nici un loc liber,ar fi in stare sa vanda si locul ghidului,dar nu-i asa soferii pana la urma sunt piese de schmb.de ce nu spuneti cum se face transfer de calatori la sezana,si in caz ca nu sunt masinile apropiate ,esti nevoit sa alergi sa prinzi din urma masinile pana la arad?vrei sa faci concurenta atlassibului pe italia?asa intelegi tu?iti bati joc de calatori si de soferi nenorocitule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

saiz e o ...eliminat... cum rar se mai gaseste pe pamant........insa ii merge bine ca are destui lingai pe langa el......vezi severin si campulung,in rest......ajungi la barcelona la 4 dimineata si la eliminat.. de apartament unde colcaie gandacii in pat si in frigider ajungi rupt in gura,si daca nu ai viteza de reactie nu mai gasesti pat sa dormi....oricum multe sunt rezrvate din timp:))))asa ca daca gasesti la patu2 trebuie sa fii fericit:)))interioare fac numai lingaii lui cand e de treaba si cand se sta la cap de linie cu zilele fac fraierii.....ce ia pe mere de pe pere....si ar mai fii multe de spus dar......mi-e lene

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Luati-o ca pe o avertizare....acest forum nu doreste sa fie transformat intr-o parcare......in concluzie va puteti spune comentariile respectind regulamentul si comportindu-va civilizat..asa dovediti ca voi aveti caracter si ceilalti nu...nu vreau sa mai intervin eliminind cuvinte sau propozitii...puteti spune in alt mod intimplarile si nu riscati banarea,putem spune ce ne doare si avind cei 7 ani de acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.