Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Reclamatie moderator Costy67


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

ARHIVĂ MCHAT
Mario Bandit - 16 Sep 2013, 22:13
buna seara soferite si soferi
Driver-ul - 16 Sep 2013, 22:13
poti sa le lasi un mesaj personal si te vor contacta ei
Driver-ul - 16 Sep 2013, 22:12
ceau Vali !
Felyx - 16 Sep 2013, 22:12
Multumesc
truckerv - 16 Sep 2013, 22:12
seara mircea
Driver-ul - 16 Sep 2013, 22:12
[url=http://myradiostream.com/truckradio]http://myradiostream.com/truckradio[/url]
Driver-ul - 16 Sep 2013, 22:12
seara buna !
truckerv - 16 Sep 2013, 22:12
daca mai esti mai tirziu aparsi ei
CosminConstantin - 16 Sep 2013, 22:11
pai pentru experienta ca asta se cauta peste tot ....si cum eu nu am acolo am vazut ca angajeaza fara exp
truckerv - 16 Sep 2013, 22:11
vezi cine e cu rosu dai clic pe numele lui si lasi pm
pittbul - 16 Sep 2013, 22:11
good trip
sandu bad - 16 Sep 2013, 22:11
doar pentru experienta se merita
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:11
uite io caut un link si iti arat un jurnalist care a muncit ca sofer si a facut 6 saptamani de documentare in comunitate
Felyx - 16 Sep 2013, 22:11
cum pot lua legatura cu un administrator?
CosminConstantin - 16 Sep 2013, 22:10
bine v-am gasit
Felyx - 16 Sep 2013, 22:10
o alta intrebare daca se poate
CosminConstantin - 16 Sep 2013, 22:10
baieti sunt incepator am 22 de ani....se merita sa fac dosarul pentru halt trans? macar pentru exeprienta
truckerv - 16 Sep 2013, 22:10
salut cosmin si bine ai venit in comunitatea soferii.ro
Adryan007 - 16 Sep 2013, 22:10

valentinalbu - 16 Sep 2013, 22:10
salut cosmin
pittbul - 16 Sep 2013, 22:10
salut
Adryan007 - 16 Sep 2013, 22:10
vreau sa ma documentez in legatura cu o documentare dintr/un documentar
LightRock - 16 Sep 2013, 22:10
da
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:10
salutam
Felyx - 16 Sep 2013, 22:09
am citit si regulamentul

Total mesaje: 401172 • Pagina 92 din 16047 • Anterior 1 ... 89909192939495 ... 16047 Următorul
ARHIVĂ MCHAT
CosminConstantin - 16 Sep 2013, 22:09
salutare baietii
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:09
atunci stai undercover si sa vezi ce bine te documentezi..daca stii sa tragi concluzii.
pittbul - 16 Sep 2013, 22:09
la Deventer
LightRock - 16 Sep 2013, 22:09
ce documentare?
truckerv - 16 Sep 2013, 22:09
ai cetit regulamentu light??......sa nu fie probleme
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:08
pittbule pe unde tragi acum?
Felyx - 16 Sep 2013, 22:08
eu am intrat aici numai pentru o documentare
pittbul - 16 Sep 2013, 22:08
fii maiconcis!!!
truckerv - 16 Sep 2013, 22:08
haaa......acu serios ai o intrebare
LightRock - 16 Sep 2013, 22:08
multumesc
truckerv - 16 Sep 2013, 22:08
bine ai venit in comunitatea soferii.ro.......valabil si pentru felix
Felyx - 16 Sep 2013, 22:08
sa se raspunda asa
Felyx - 16 Sep 2013, 22:07
mda,era de asteptat
valentinalbu - 16 Sep 2013, 22:07
niciuna adrian
pittbul - 16 Sep 2013, 22:07
sal
Adryan007 - 16 Sep 2013, 22:07
pot sa te intreb ceva?imi puteti raspunde la o intrebare?ce intrebare ai pus?
pittbul - 16 Sep 2013, 22:07
ar vrea sa facem un club!!1
LightRock - 16 Sep 2013, 22:07
salut
truckerv - 16 Sep 2013, 22:07
salut light
Felyx - 16 Sep 2013, 22:07
pe mine nu ma doare nimic
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:06
lasati omu sa se exprime...
LightRock - 16 Sep 2013, 22:06
sa auzim ce te doare?
truckerv - 16 Sep 2013, 22:06
pentru ca nu e in tema
Adryan007 - 16 Sep 2013, 22:06
pai da nu ai pus nici o intrebare
valentinalbu - 16 Sep 2013, 22:06
da are intrebari da nu se intelege nimic
Cafeneaua soferilor profesionisti
ARHIVĂ MCHAT
Felyx - 16 Sep 2013, 22:06
pun intrebari care tin de meseria mea
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:06
uite felix eu unul sunt dispus pentru orice oricum oricand
Adryan007 - 16 Sep 2013, 22:06
felixi sincer ai pus pana acum doar intrebari non sens
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:05
spune ne tu un subiect sau o tema despre care ai vrea sa vorbesti cu noi
Felyx - 16 Sep 2013, 22:05
tot asa aveti placerea sa va faceti cunoscuti?
Felyx - 16 Sep 2013, 22:05
daca vin intr-o parcare,oricare din Europa
LightRock - 16 Sep 2013, 22:05
despre ce vrei sa vb?
truckerv - 16 Sep 2013, 22:04
fiecare vorbeste ce l doare
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:04
sa iti faci nevoile si mancarea langa roata..asta inseamna sa fii sofer
truckerv - 16 Sep 2013, 22:04
asa e cind sunt multi pe chat
Felyx - 16 Sep 2013, 22:04
dar este imposibil de discutat
pittbul - 16 Sep 2013, 22:04
mai explicit daca se poate?
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:04
cine nu a stat cel putin o luna plecat de acasa nu stie ce inseamna sa fii maidanez
Felyx - 16 Sep 2013, 22:03
am incercat sa pun cateva intrebari legate de meseria aceasta
truckerv - 16 Sep 2013, 22:03

truckerv - 16 Sep 2013, 22:03
sa te certi cu navigatia
sandu bad - 16 Sep 2013, 22:03
caine comunitar
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:03
sa razi si sa plangi uneori singur in cabina
valentinalbu - 16 Sep 2013, 22:03
ce e maidanezu european
truckerv - 16 Sep 2013, 22:03
las o moale skavu
Felyx - 16 Sep 2013, 22:02
problema este ca nu raspunde la telefon
pittbul - 16 Sep 2013, 22:02
beton
truckerv - 16 Sep 2013, 22:02
ha ha haa
Sklavu - 16 Sep 2013, 22:02
sa stii ce inseamna sa fii maidanez european
Felyx - 16 Sep 2013, 22:02
si aceia lipseste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Cu riscul de a-mi fi blocat contul si ip ul din nou imi exprim parerea despre acest moderator costy67 care se foloseste in mod abuziv de functia de moderator aducand probe nefondate in luarea deciziilor de a da ban si blocarea conturilor anumitor useri.

PROFERÁ, proferez, vb. I. Tranz. (Livr.) A rosti, a pronunța (cu voce ridicată) blesteme, amenințări etc. [Prez. ind. și: profér] – Din fr. proférer.

Domnule Costy67 demonstrati (amenintarile proferate) facute de Adryan007,in discutia din data de 16 si 17 septembrie,pe care le sustineti.Pentru-ca eu nu gasesc nici o asfel de amenintare sau un blestem la adresa dumneavoastra sau userilor de pe chat.

Consider ca acest (moderator) costy67 aduce un prejudiciu bunei functionari si a imagini acestui Site prin deciziile nefondate pe care le ia.

As dori ca toti userii nedreptatiti de acest (moderator)costy67 sa isi exprime parerea pe acest forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Voi vreti sa nu se intample nimic atunci cand depasiti masura.Stati linistiti.Sa spus ca injuraturile pe chat-ul radio nu trebuie sa atraga ban aici pe forum.M-ati injurat cum ati vrut voi ,profitand de faptul ca inca nu se poate modera acel chat.Se va rezolva si acest aspect dupa cum spune administratorul.cri5tian nici macar nu ai avut bunul simt sa multumesti pentru ca ti-am trecut cu vederea toate mesajele trimise de tine si de un alt prieten de al tau.Poti nega aceste mesaje ,pentru ca lipsa de educatie iti permite asa ceva.Danny stie cred ca se poate verifica simplu provenienta mail-urilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

incredibil asa ceva (domnule moderator)costy67,pus in fata faptului cu dovada conversatiei,susti sus si tare MINCIUNAAAA.nu ai pic de bun simt.sau coloana vertebrala.Dovedeste ca este o minciuna dovedeste injuriile.Pentru fiecare cuvant jignitor de pe ip meu la adresa dumneavoastra nu doar useri fictivi sa se demonstreze ca de pe ip meu sa injurat pe chat radio eu iti trimit 100 de euro.Daca nu renunti la functia de moderator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Stai linistit.Daca imi vor sterge contul si vor prefera prezenta unor indivizi ca tine si ca ceilalti care ma tot reclamati,vei avea acces pe forum.Altfel,vei sta in umbra si te vei plange.Singurul lucru care il pot face momentan este sa aprob mesajele tale astfel incat sa fie citite de toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Așa cum ți-am mai atras atenția odată, o fac din nou și de data asta: EU NU ȚI-AM TRIMIS ȚIE NICI UN MESAJ, DE NICI UN FEL (nici mesaj privat, nici email, nici sms... nici o formă de conversație alta decât public pe forum). Dacă e așa cum spui, prezintă dovada public. Sunt mai bine de 6 luni trecute de atunci și continui ACUM cu acest subiect, oare de ce? De ce nu mi-ai reproșat treaba asta public, când aveam contul activ și puteam să mă apăr? De ce n-ai prezentat nici o dovadă până acum, dacă nu public, măcar colegilor tăi din staff?

Cum îți permiți să-mi spui că îmi lipsește educația? Drept cine te crezi? Ai muncit cot la cot cu părinții mei să plătești școlile pe care le-am făcut? Ai făcut naveta cu trenul 250km săptămânal cu mine?... De unde și până unde îți permiți să vorbești așa?

Să nu uităm, până una alta, că am dovedit public că nu cunoști Regulamentul 561... adu-ți aminte, atunci când mi-ai suspendat contul din lipsă de argumente (userul mariusdafxf o poate confirma, a primit același tratament din partea ta).

Și acum, ca și atunci, deformezi cu nerușinare șirul desfășurării evenimentelor pentru a-ți motiva acțiunile de pe forum (''M-a înjurat dom'le, ce era să fac... l-am banat'')... cum e posibil să crezi cu atâta tărie că toți sunt niște proști numai tu deștept.

Toți membrii staff-ului tac atunci când vine vorba de acțiunile tale și inițial credeam că din cauză că ești vreo pilă a d-nului Mic Călin... dar dacă stau bine să mă gândesc cred că le este și lor rușine de tupeul nesimțit de care dai dovadă. Sunt convins că d-nul Călin nu știe multe din gesturile pe care le faci aici pe forum.

Așa că, și asta este ultima dată când îți mai acord vreo importanță, te provoc să faci publică chiar și cea mai mică dovadă ai avea că eu ți-am trimis ție vreodată vreun mesaj, urmând ca după aceea să mă conformez oricărei pedepse ai crede-o tu potrivită. În caz contrar ține-ți gura.

P.S. Întrebare: Regulamentul forumului trebuie respectat numai de useri? Moderatorii, administratorii și alți membri ai staff-ului nu au nici o obligație vis-a-vis de comportament?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Domnul Mic Calin stie si vede ce facem toti aici pe forum.Numai ca un individ(om nu te pot numi) crede ca sunt trecute cu vederea actiunile multor membri.Cand a trebuit sa demonstrez am demonstrat,dar tu in nesimtirea ta este normal sa negi acele mesaje si mail-uri.Te-am lasat in pace la insistentele unora care te apara pe acest forum.Nu eu sunt cel aparat ci tu.O scursura a societatii ca tine nu imi poate dovedimie nimic.Dovedeste-ti tie ca esti un adevarat profesionist si poti critica apoi.Insa o persoana care spune si se lauda cu experienta lui si nu este in stare sa isi gaseasca un loc de munca ma cam lasa indiferent.Esti jalnic.Vii aici si inprosti cu noroi in administratori,moderatori si toata lumea si vrei sa fii iertat?Am sa mai fac inca un gest indiferent de ce vor crede ceilalti useri.Contul tau va fi banat permanent.Inainte de a comenta gandeste-te daca a ramas administrator sau moderator aici pe forum care sa nu fie atacat de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Poftim, judecați voi... câteva posturi mai sus Costi m-a atacat din senin și fără nici un motiv (dealtfel a adus în discuție o situație din martie 2013, dacă mai țin bine minte). A spus că sunt needucat, poate din cauză că am readus aminte colegilor faptul că a banat un user care l-a corectat la o greșeală de scriere pe chat.

După reacția mea la acest atac (reacție moderată chiar, fără vulgarități și jigniri), acest moderator revine și... insistă... îmi spune că sunt jalnic, că sunt nesimțit, că sunt o scursură a societății, că nu pot fi numit om...

Ca și cum aceste cuvinte nu ar fi fost de ajuns îmi și banează definitv contul:

''Accesul dumneavoastră a fost interzis permanent pe acest forum.

Vă rugăm să contactaţi administratorul forumului pentru mai multe informaţii.

Motivul interzicerii: acuzatii nefondate la adresa staff-ului, incitare la violenta verbala

Numele dumneavostră de utilizator a fost interzis.''

Noh... eu nu mai am cuvinte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mario,citeste printre randuri te rog.Si vei vedea adevarul.Acum trebuie sa ii raspund lui cri5tian .Cine a abuzat de mesaje?Cine incita aici viewtopic.php?f=256&t=334&start=75 ?Sau crezi ca se va interpreta altfel?Pentru mine,cei care fac acest lucru si care se manifesta in halul asta sunt scursurile societatii.Asa ca este mai bine sa stai linistit.Nu este cazul sa ii iei apararea lui Gongy.Se apara singur.Eventual noi ,(si cred ca multi administratori sau moderatori sunt de acord) il sustinem.Pentru ca ma indoiesc de faptul ca intelegeti rostul acestui forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Rog un administrator să șteargă definitiv atât contul ''cri5tian'' cât și cel creat acum câteva minute, respectiv ''cristian.pușcașu''. Nu mai vreau ca numele meu (sau nickname-ul favorit) să mai fie asociat cu acest forum în nici un fel. Inclusiv postările făcute, dacă este posibil...

Îmi pare rău de banii donați, chiar am crezut în această comunitate...

Dacă am ajuns să fiu jignit în ultimul hal de către un moderator, pur și simplu pentru nimic, din senin efectiv, atunci mai bine mă las păgubaș.

P.S. Iar tu Costi... stai calm, Dianthus nu e chiar așa necunoscută cum ți-ai dori în momentul ăsta... îți arăt eu cine sunt și ce pot. Pe la doi pași de mine treci la fiecare ieșire din țară... o să pomenești tu toate astea, n-avea grijă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@pittbul daca nu incetezi cu mesajele la adresa mea ,vei ajunge langa ceilalti.Ai 2 optiuni:inctezi cu atacurile la adresa mea sau a celorlalti sau pleci definitiv.Scuze ar trebui sa va cereti voi care ati distrus munca mea si a altora.Iti atrag atentia ca daca vei mai posta inca un mesaj de genul acesta banul va fi permanent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Buna ziua!

Moderatorul Costy67 a decis sa ma baneze permanent te pe site deoarece nu am fost de acord cu modul dansului de a judeca foarte strict replica data de un coleg ... si am primit amenintari ca daca nu incetam suntem banati ...

Acest conflict a avut loc in data de 25 septembrie 2013 intre orele 15:30 si 16:01 ...

Va rog frumos sa verificati, sa vedeti ca nu au fost aduse injurii la adresa nimanui, iar tonul discutiei a fost unul cat se poate de calm si decent ... cu toate acestea am primit ban permanent datorita vendetei personale

Va rog frumos sa imi raspundeti si mie la adresa de e-mail galecsc2004@yahoo.com

Suntem totusi oameni maturi si nu cred ca este frumos sa ne purtam ca niste copii razgaiati si sa ne luam jucariile sa plecam ... sau sa inchidem usa in nas cand suntem de parere ca cineva judeca cu exces de zel.

Va multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Se va verifica. Te rugam ca pana atunci sa nu mai postezi decat daca primesti raspuns sau esti intrebat.

Creearea de conturi noi (clone) duce la nesolutionarea plangerii si stergerea conturilor. Deci asteapta linistit fara a ti creea alt cont.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Rog administratorii acestui forum sa lamureasca acest subiect,sa ne arate clar cine este vinovat,si eu sant unul din multii membri banati pentru ca am avut ..neobrazarea,,sa-i aratam dl-ui moderator ca greseste,am fost acuzat ca i-am trimis mesaje si emailuri doar ca sa isi justifice cumva banarea ,il rog(atit pe el cat si pe voi ) sa demonstreze acest lucru.Nu imi convine cand sant acuzat pe nedrept si de catre cine ,de unul care a promis un premiu intr-un anumit subiect si nu a avut nici bunul simt sa spuna motivul din care nu sa dat,de cineva care intra pe forum pe invizibil,mai vrea sa faca si sindicat.Ar fii mult mai multe lucruri de spus dar ma opresc ,le cunoaste-ti foarte bine.intrebarea mea este de ce nu sau luat masuri din timp,de ce sa ajuns aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

In ceea ce-l priveste pe costy67, nu mai face parte din stafful Soferii.ro. In rest, postati doar daca ati luat vreo sanctiune si credeti ca e nejustificata pentru a primi lamuriri.

Topic inchis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.