Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Doua saptamani din viata unui sofer de TIR


Postări Recomandate

  • Members

Am gasit pe Youtube o serie de filmulete, bine facute dupa parerea mea, despre viata unui sofer de TIR. Filmuletele se adreseaza in special incepatorilor (ca si mie, de altfel), care sa isi faca o idee despre ce inseamna viata pe TIR. Postez doar primul videoclip din serie, pe celelalte le puteti gasi dand click pe user si clipurile postate ale acestuia. Chiar daca nu sunt in limba romana, imaginile vorbesc de la sine. Vizionare placuta si... drumuri bune! P.S. Rog "meseriasii" sa aiba intelegere si sa se abtina de la comentarii rautacioase. Ms!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am vazut toate filmuletele acestui baiat si mi-au placut foarte mult, chiar mi se par foarte bine realizate. Cel care filmeaza este un baiat care mergea in vacante cu tatal sau in curse prin Europa.

Va recomand si filmuletele acestea, in mare parte e vorba cam de aceasi chestie, tot un tanar dornic sa mearga in vacante prin Europa, doar ca acesta mergea cu unchiul sau din cate tin minte.

http://www.youtube.com/user/TheRokseris/videos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Am vazut toate filmuletele acestui baiat si mi-au placut foarte mult, chiar mi se par foarte bine realizate. Cel care filmeaza este un baiat care mergea in vacante cu tatal sau in curse prin Europa.

Va recomand si filmuletele acestea, in mare parte e vorba cam de aceasi chestie, tot un tanar dornic sa mearga in vacante prin Europa, doar ca acesta mergea cu unchiul sau din cate tin minte.

http://www.youtube.com/user/TheRokseris/videos

Ms, arny! Am adaugat lista la favorite. Drumuri bune! :ymparty:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.