Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Jumbo Trans SRL Ramnicu-Valcea


Postări Recomandate

  • Members

Atentie la Jumbo Trans Ramnicu-Valcea!

Au masini foarte proaste - IVECO, cauta orcie motiv sa-ti opreasca din bani, te pun sa faci revizia la masini... Patronul, Adrian Metaxa, e ..eliminat ... care vorbeste urat, cu toate ca e foarte ..eliminat.... Angajeaza si dau afara pe banda.

Drumuri bune si daca vreti sa faceti TIR, incercati tot posibilul sa va angajati la angajatori straini, deoarece 95% din firmele de transport din Romania sunt sub orice critica referitor la modul de tratare a soferilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 10 months later...
  • 11 months later...
  • Members

Am lucrat de doua ori la ei cand aveau masini vechi.Sunt o firma mica. Acum au 10 masini Iveco din 2011-2013  deci nu sunt chiar asa de vechi. Nu sunt genul celor cu multe masini

Am primit de fiecare data banii si nu am fost intepat niciodata cum se petrece la alte firme. Majoritatea soferilor sunt foarte vechi. Sunt si de 8-9 ani de zile.Asta spune multe. Adevarat au fost si altii colegi care au fost incepatori sau care le statea capul la vandut motorina sau alte chestii de pe masina.

Nu judec pe nimeni dar cred ca au meritat sa le traga bani.

Numai drumuri bune sa aveti!

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.