Sari la conținut
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
CALIN

Miltech Truck Shop - ROUTE 60 Accesorii auto- REDUCERI

Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

curtea de arges str albesti nr 2f jud. arges  arion razvan  spune-mi te rog si cat ma costa ,multumesc                                                                                                                                                                                                           

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La magazinul din Pecica aveti placute cu soferii.ro? De obicei imi fac pauza de 45 min in aceea parcare si poate mai achizitionez si alte accesorii..:) Sarabatori fericite!

Partajează acest post

Link spre post

As fi interesat cat ma costa transportul pentru pentru o draperie si  clemele de prindere de care are nevoie

Draperie Parbriz Volvo

Cod: 11913

Cod intern: 11913

Draperie Parbriz camion Volvo

Dimensiuni 220x18 cm.

Culori disponibile:

ALBASTRU

VISINIU                               

ROSU 

50,00 lei

inclusiv TVA

Adresa mea : comuna Deda, sat Deda, judetul Mures, str.Principala, nr 144  , sau daca firma de curierat are filiala si in Reghin prefer sa o iau de la depozit daca e mai rentabil.

Partajează acest post

Link spre post

As dorii sa va adresez o intrebare...

Se fac la comanda placute cu numele pentru afisat la parbriz ? Daca da , as fi recunoscator sa ma ajutati cu niste informatii despre preturi , materialul din care sunt facute (metal,plastic,hartie) si daca aveti si cu leduri.

Partajează acest post

Link spre post

Salut,ma intereseaza si pe mine urmatoarele accesorii pentru Volvo FH 12 Rosu model nou manual  cabina inalta l:1, set covoare interior textil. 2, set huse scaun+set draperii si perdele cu ciucuri inscriptionate VOLVO,

Partajează acest post

Link spre post

Partajează acest post

Link spre post

Servus...am si eu o intrebare...cod produs 16864 este placuta sau autocolant...??

as dori sa aflu cat costa o placuta cu numele mihai sau ingerash1983 cu leduri care sa mearga si la 12 si la 24 v ?

pretul este la litera sau intreaga placuta..?

va rog sami trimiteti rasp pe PM

toate cele bune

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Important Information

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.