Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sarbatori Fericite Tuturor !! ( 2013 )


cico_3504

Postări Recomandate

  • Moderators

cu ocazia sarbatorilor de iarna uram tuturor colegilor sarbatori fericite si traditionala urare Craciun Fericit!!

cei care sunt deja acasa si pregatesc bucatele au obligatia morala de a bea un pahar de vin si a minca ceva friptura si pentru colegii care vor fi pe drumuri si nu vor avea ocazia sa fie acasa.. :)

...Craciun FERICIT tuturor.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Craciun Fericit in special celor care se chinuie cu acest site SOFERII.RO ,tuturor colegilor si colegelor din aceasta meserie frumoasa de SOFER si totodata si familiilor voastre si sa aveti un an nou mai bun plin de bucuri ,inpliniri si multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Să vină Crăciunul şi toţi clopoţeii din brad să-ţi cânte colindul magic care să poarte cu el încrederea, puterea şi speranţa de care ai nevoie! Crăciun fericit!

MOŞ CRĂCIUN bate la uşa,

Scoate mâna din mănuşă

Şi va dă din palmă lui,

Darurile cerului,

Lângă brad şi lângă foc

Să vă umple de noroc!

CRĂCIUN FERICIT!

Staf-ul soferii.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PACE NOUA DOMNILOR COLEGI SI MEMBRI AI ACESTUI FORUM.INCEP PRIN A VA URA UN AN NOU 2014 PLIN DE IMPLINIRI,SA AVETI PARTE DE SANATATE MAXIMA,SA VA BUCURATI DE TOT CEEA CE VETI REALIZA,SA AVETI PARTE DE RESPECT SI LA RANDUL VOSTRU SA ACORDATI RESPECT CELOR CARE IL MERITA SAU NU,SA FITI MAI UMANI SI SA AVETI SENTIMENTE MAI BUNE SI UMILE FATA DE CEI AFLATI IN SUFERINTA,SA PRIVITI VIATA CU MAI MULT OPTIMISM SI SA INCERCATI SA GASITI CAI PASNICE DE REZOLVARE A CONFLICTELOR DACA ACESTEA SE VOR IVI,SA II RESPECTATI SI PE CEILALTI PARTICIPANTI LA TRAFIC IN CALATORIILE VOASTRE,IAR TOATE DRUMURILE VOASTRE SA FIE USCATE,FARA GROPI SI ASFALTATE,FARA INCIDENTE SAU ACCIDENTE RUTIERE SAU DE ALTA NATURA.IN ALTA ORDINE DE IDEI VREAU SA IMI CER SCUZE UNORA DINTRE VOI DACA IN ACEST AN CARE A TRECUT NU AM FOST DESTUL DE INTELEGATOR,SAU V-AM SUPARAT PRIN AFIRMATII SAU GESTURI SAU ORICE ALTCEVA.VA PROMIT TUTUROR CA IN ANUL CARE NE BATE LA POARTA VIETII AM SA INCERC SA VA ASCULT,SA VA INTELEG,SI SA VA ACORD MAI MULTA ATENTIE SI RESPECT TUTUROR CELOR CARE SUNTETI MEMBRI SAU NU AI ACESTUI FORUM.UN CALDUROS SI FERICIT AN NOU VA DORESC TUTUROR.PACE NOUA FRATII MEI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si tie Danny...cunosc regulile si sincer macar o data pe an in ultima lui zi sper sa imi ierti ignoranta.inca mai astept raspunsul tau in legatura cu colorarea in tricolor.afirmativ sau negativ.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.