Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Members

Da colegutule! Firma este, e van wijk, este din cluj,(ma rog, firma mama e in olanda, dar au filiala la cluj). Am sunat azi la ei mi-au zis sa le trimit un cv si ei fac selectii care cum cat a lucrat si asa mai departe. Singura conditie care o pun din prima este sa fi cat de cat aproape de CJ, eu sunt din Reghin, a zis ca asa se mai accepta, daca faci cam o ora pana la ei. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

sunt off topic,dar ptr colegii incepatori,nu e bine sa postezi doar de dragul de a posta,il intereseaza personal cu ce ajunge si in cit timp,puteti da sau nu da detalii despre intrebarea topicului,daca cunoasteti raspunsul,nu sa incepeti cu divagatii,sper ca e ok acum,bafta si succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

0722311986-Romeo , este persoana care se ocupa cu angajarile la van wijk , nr de tel il am de la un sofer ce lucreaza la ei de peste 6 luni , este super multumit , masinile sunt bune , banii se dau la timp , trebuie cont la Transilvania ...din pacate angajeaza doar pe cei care au domiciliul in Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Daca eu nu am avut noroc, am depus CV, dar degeaba, nu mi-au dat nici un raspuns cu privire la angajare, am prea putina experienta pe TIR doar 3 luni jumate lucrate, restul le-am facut cu masina mai mica pana in 3,5T. Poate aveti vreunu noroc sa va angajati la ei, e firma olandeza si cu sediu in Romania la Cluj, nu stiu cat platesc pe km sau ce bani dau in mare...dar merita incercat. www.evanwijk.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am scris in threadul "Despre firmele de transport" am sa mai scriu si aici.

Firma angajeaza soferi , au masini bune , platesc la timp , trebuie cont la Transilvania ...din pacate trebuie sa ai domiciliul in Cluj. Astea le stiu de la un baiat ce lucreaza la ei de 6 luni si e super multumit , tot el mi-a dat si nr de tel al persoanei care se ocupa de angajari.

0722.311.986 - Romeo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cred ca trebuie sa stai permanent in Cluj ca sa te angajeze, altfel nu prea cred ca sunt sanse de angajare...ca normal daca tu ai curse, cand mai ajungi si acasa la tine? la mos asteapta...trebuie sa ai domiciliu stabil undeva. Nu stiu cat de exigenti sunt cu treaba la capitolul "experienta"...de platit am auzit ca platesc bine, la timp, fac mai multe tipuri de transporturi, au masini in general DAF XF105..deci merita, dar sa stai in Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegule eu sunt din Mures si fac mai mult de o ora pana la cluj, din mures pana in reghin mai sunt vreo 30 km asa ca yo nu stiu cu ce ajungi thu intr-o ora de la Reghin la Cluj 130 km, da in fine mnoh nu asta-i subiectul topicului da totusi as vrea sa stiu pe unde mergi thu la Cluj de faci o ora cand mergi lejer, este cumva o scurtatura de care nu stim noi soferii astialalti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegule eu sunt din Mures si fac mai mult de o ora pana la cluj, din mures pana in reghin mai sunt vreo 30 km asa ca yo nu stiu cu ce ajungi thu intr-o ora de la Reghin la Cluj 130 km, da in fine mnoh nu asta-i subiectul topicului da totusi as vrea sa stiu pe unde mergi thu la Cluj de faci o ora cand mergi lejer, este cumva o scurtatura de care nu stim noi soferii astialalti?

Florine, nu are rost sa ne luam acuma de sireturi sa vedem care stie mai multa soferie si care e mai bun sofer, dar daca te-ai gandi ca eu de la Reghin, spre Cluj, nu trebuie sa merg prin Mures, pt ca am si varianta, Reghin-Mociu-Cluj. Acum ma intelegi ca nu sunt mai multi de 100? Numai bine si drumuri bune! Si in legatura cu E Van Wijk, asa e cum a mai zis si un coleg mai sus nu prea iau soferi din alte parti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.