Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

salut, am prieten care a lucrat la luar, se merge destul de mult cu maimuta, daca ai camion euro 3 tranzit cehia-slovacia, atentie la consum ( depasesti-platesti ) mai nou camioane limitate la 82-83 kmh. asta a fost anul trecut prin luna mai-iunie, poate sa mai schimbat ceva. plata normal la km , sintem in ro.

bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • Members

colegii, va raspund eu. am lucrat 3ani si jumatate la ei si e ok. mai au putine masini euro 3 la extern, in rest doar 5 si 6. fac curse tur retur dar si ceva comunitate, au prelate, friguri si intermodal. plata la km, 10% extern, la frig cu carlige 11%, 35bani pe km pe tara, plus vreo 700 ron salar. am inteles ca mai nou se da si 30 euro la ziua de stationare pe parcare, in trecut nu era asa. banii la timp, avans de cursa, telefon decontat la extern, cateva curse extracomunitare, turcia, ucraina si maroc in trecut si pentru amatorii de senzatii tari iordania in prezent. nu se mai fac km ca in "vremurile bune" dar nici alergatura nu mai e cum era. pentru amatorii de curse interne au curse destul de bune la containere de la curtici. angajeaza si incepatori. pentru angajari sunati la nr 0257 228 550 sau cel mai sigur 0744 532 675, asta e numarul patronului, adi pop il cheama, sta de vorba cu voi fara nici o problema

drumurile bune colegii;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.