Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Firme transport containere sau cisterne


lascarica72

Postări Recomandate

  • Members

Salutari!

As ruga colegii care cunosc, sa scrie ceva nume de firme care efectueaza transport containere. Bineinteles daca este posibil si cu date de contact.

Acelasi lucru pentru firme care transporta cisterne, ADR sau alimentare.

Nu conteaza daca au sau nu sediu in Romania, Cehia, Slovacia, Belgia, etc...

Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Sault,multe firme din Belgia spre exemplu le gasesti sub alt nume la slovaci,ma refer la ISC Real mai nou ISC Trans care sunt intermediari ,cei drept corecti si far a comision,de exemplu eu unul am lucrat la Verbeken varianta slovaca tot la ei varianta firmei cu masini pe Luxemburg cistern,EKB Container,containere bineinteles,unele firme mama au doar prescurtari asa ca nu stii cu cine air de aface,daca te. Intereseaza cisterne foarte greu intrii la o firma buna,depinde de noroc,eu unul consider firme transport alimentare in cisterne ca foarte bune urmatoarele:Verbeken,Van Heyste,De Meullemester,Bidon,Wauters aici ADR ,Rodella dar au numai Italians,Thys,Barry Callebaut,Lehnkering,Albert Keijer,Wemmers,Sitra,maine slave,Dekker,Hoyer,Van Den Bosch,etc,eu unul am lucrat cu contract de munca belgian,masina cu numere de be,dar totusi eram platit in conditii slovace,last angajare conteaza foarte mult ce negociezi CA vei ramane cu ce s.a stabilit,nimic in plus dupa un an sau doi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.