• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Mario Bandit

Grupul "Cârcotaş"

36 postări în acest topic

Nu da vina pe altu , uiti ca sunt foarte activ si am discutat si in privat singur te-ai băgat pana peste cap , nu ai fost provocat , ai provocat si te-a durut in fund de insistentele mele de a inceta . Ai avut interdictie , ai revenit pe acelasi stil , nu-i nimic , te-am potolit , asta pentru ca am vrut sa ramai pe forum . Deci , nu mai poza in rol de victima asumati faptele , nu îmi da mie drept exemplu personajele negative ca nu încerci decât sa te complaci , ala a făcut , eu de ce nu as face ? Echipa a fost prea indulgenta , si in postări si pe cafenea si la subiecte puse aiurea si fără rost . Răbdarea are si ea o limita .

ps : stai liniștit , a fi calculat si cu bun simt nu înseamnă a fi luat de prost , o sa te mai maturizezi si o sa iti dai seama de diferenta , contează mult sa sti ce sa zici când deschizi gura , asfel ajungi la ce iti place tie , seminte , caterinca si coca cola .

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Stii ce ma deranjeaza foarte tare?Ca vedeti doar ce vreti voi.Nu vedeti intregul,doar pe bucati.De data asta chiar puteti sa stergeti contul.Nu m-am facut sofer pentru a invata cu ce se mananca soferia,de pe forum,m-am facut sofer pentru ca a fost dorinta mea si o sa reusesc si fara sa-mi spuna x si y cum e mai bine pentru mine.Am invatat cate ceva de la voi,dar am invatat si sa nu cred in unele persoane necunoscute,ascunse in spatele unui monitor pentru ca s-ar putea ca acele persoane sa-ti puna capac.Va doresc Paste Fericit si toate cele bune,de azi ma retrag in mod oficial...am mai zis ca fac asta insa la unele insistente am ramas,dar acum vad ca nu isi mai are rostul prezenta mea printre voi.Forumul merge mai departe si fara mine,nu e o pierdere mare,doar o pierdere a unuia care vă putea dovedi ca este mai altfel decat altii pe care ii credeti Sfinti.

Partajează acest post

Link spre post

Sănătate si reusite pe plan personal si profesional . Cont sters .

Partajează acest post

Link spre post

Mario cam incepi sa intreci masura.CINE ESTI TU SA JUDECI VALOAREA MORALA A UNEI PERSOANE?????daca astepti sa te jignesc,mai ai de asteptat.Prietene,am cerut stergerea acelui anunt si am ramas cu cererea,DA si eu am plecat "de-a busilea" pe bani putini,dar nu pe bani/km cum se oferea in acel anunt.De concurenta nu imi e frica pentru ca la KURT BEIER am avut destula din 2011 si pana in prezent(pe 3 dintre ei eu iam adus).DA,AM MINTIT CA SA OBTIN UN LOC DE MUNCA BINE PLATIT,TU nu ai mintit niciodata in viata ta????

Crezi ca ne esti cumva superior,noua userilor de rand,eu iti spun ca NU ca daca erai te aflai la un birou,nu la volanul unei taraboante cu barile julite(dar pe acolo intra meseria).Cat despre activitatea mea pe forum,eu nu sunt atat de "profesionist" ca tine si decat sa spun o prostie mai bine ma abtin,oare asta sa fie motivul includerii mele in grupul carcotas????inactivitatea???

Iti dau nr. disponentului meu sa al intrebi daca merit sau nu locul de munca????

Partajează acest post

Link spre post

Am primit sarcina de a administra acest forum si cred ca prin integritate , ambitie si respect profesional si individual imi respect atributiile , atributii care îmi da dreptu sa administrez după regulament si interesele forumului sa nu mai vorbim de regulile morale care pentru mine au o valoare foarte mare . Ai atâtea pretenti de la un forum la care nu ai pus mana sa faci NIMIC alceva decât sa ceri sa ceri sa ceri , si unde ai primit răspunsuri legale ai sărit cu ironii si desconsiderare . Cred in egalitatea in drepturi si accesul tuturor la ofertele de munca prezente iar prin discutiile la subiect se pot afla date pro si contra . Ti-am mai zis , cu mine nu faci pe lupul moralist sa ceri sa fie sters ceva si tu ai avut sansa sa obti , un loc de munca , ai făcut compromisuri ai tras si cand te-ai vazut sus si la bine te-ai gândit sa acuzi echipa ca promovam ilegalitatile si ce mai bateai câmpii acolo . Bucurate in continuare de acea firma unde nu ai fost verificat si unde nu iti poti impune punctul de vedere legal ca va pierde Kurt contractele de munca si lasa-ii pe cei care vor sa dea o mana de ajutor masei profesionale sa isi faca treaba . Vrei sa faci parte , bine , nu , asta este . Daca totusi te hotarasti sa ramai te rog citeste regulamentul .

Partajează acest post

Link spre post
Mario cam incepi sa intreci masura.CINE ESTI TU SA JUDECI VALOAREA MORALA A UNEI PERSOANE?????daca astepti sa te jignesc,mai ai de asteptat.Prietene,am cerut stergerea acelui anunt si am ramas cu cererea,DA si eu am plecat "de-a busilea" pe bani putini,dar nu pe bani/km cum se oferea in acel anunt.De concurenta nu imi e frica pentru ca la KURT BEIER am avut destula din 2011 si pana in prezent(pe 3 dintre ei eu iam adus).DA,AM MINTIT CA SA OBTIN UN LOC DE MUNCA BINE PLATIT,TU nu ai mintit niciodata in viata ta????

Crezi ca ne esti cumva superior,noua userilor de rand,eu iti spun ca NU ca daca erai te aflai la un birou,nu la volanul unei taraboante cu barile julite(dar pe acolo intra meseria).Cat despre activitatea mea pe forum,eu nu sunt atat de "profesionist" ca tine si decat sa spun o prostie mai bine ma abtin,oare asta sa fie motivul includerii mele in grupul carcotas????inactivitatea???

Iti dau nr. disponentului meu sa al intrebi daca merit sau nu locul de munca????

:)):)) =)) .......... soferik30.........mai ai un pic rabdare sa 'cresti' Mare.........stai cuminte cu experienta vasta a ta ...pana sa da,i lectii..............

Partajează acest post

Link spre post

da chiar ,,,cine e mario asta sa ne judece....o fi D-ZEU????????? stiam ca el are voie sa ne judece ,dar poate sau mai schimbat treburile intre timp

Partajează acest post

Link spre post

Bun revenit domn Virgil Express , grupul e creat si aprobat de toata echipa , s-au făcut propuneri s-au aprobat . Mai demult spuneam , lauda de sine domne' . Sau vrei sa zici ca toate ilegalitatile si promovarile făcute de tine sunt făcute de altul? Se va termina treaba si cu acatistele si ai sa vezi atunci soferie si ce înseamnă sa fi om de cuvânt , pana atunci tu tine-o pe a ta , traiesti in Romania si asta e o scuza .

ps : vesti proaste despre firma la care lucrezi , ce se întâmplă in continuare , ar fi păcat sa dispară .

Partajează acest post

Link spre post

daca spun adevarul nu e bine ????de mintit ..nu pot ,,,firma este in insolventa daca asta vroiai sa sti,de munca nu imi bat capu,,,este de munca de nu poti duce,singura conditie este sa fi om ,,,lauda de sine???????trebuia sa mint????????

Partajează acest post

Link spre post

Da ....interesantă treaba nu am mai intrat de mult pe soferii.ro.....dar vad destula strictețe pe aici....nui rău deloc decat sa vina unu si altul sa isi bage si sa isi scoata ....mai bine asa până la urma greșeala se plătește...spor in tot la toti

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum