Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

A fost decapitat de o placa de lemn


Postări Recomandate

  • Members

Poi i era greu sa puna niste sfoara peste profile, i picau mainile. Mai grav este faptul ca nu si-a asumat greseala ( e posibil sa nu fie vazut cand i-a zburat profilul ala, dar tot a remarcat cand a ajuns acasa ca i lipseste un profil si probabil a auzit si de accidentul petrecut pe drum.Era normal sa se fie dus la politie si sa recunoasca faptul ca din masina lui a zburat profilul).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Poi i era greu sa puna niste sfoara peste profile, i picau mainile. Mai grav este faptul ca nu si-a asumat greseala ( e posibil sa nu fie vazut cand i-a zburat profilul ala, dar tot a remarcat cand a ajuns acasa ca i lipseste un profil si probabil a auzit si de accidentul petrecut pe drum.Era normal sa se fie dus la politie si sa recunoasca faptul ca din masina lui a zburat profilul).

Asta poate in tarile civilizate, dar nu la noi in Romania!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

Vinovat de accidentul de pe şosea este Dumitru Zaharia de 26 de ani, din localitatea argeşeană Bradu. El  va fi judecat în stare de libertate pentru omor din culpă şi riscă până la 7 ani de închisoare

Deci din aia 7 ani face cam 4 ani daca se comporta frumos ,daca lucreaza,etc ,ROMANIA TARA LUI PAPURA VODA

EqOJi.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

E crunt ce s-a intamplat !!! Parca sunt imagini din Final Destination  :( Dati-mi si mie un link unde spune ca s-a gasit vinovatul ...

Dumnezeu sa-L odihneasca in pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

DUMNEZEU SA-L IERTE doamne fereste,cand am vazut poza mi sa facut pielea gaina :(:(:(...intotdeauna mia fost frica de faze dastea....DIN CAUZA LA UN INCONSTIENT ........CARE SCAPA FARA PEDEAPSA CAPITALA

dumnezeu sa-l odihneasca si sa aline durerea apropiatilor

aveti grija de voi baieti ca vedeti si voi.....nu sti ce te asteapta maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

Trist... Si cel mai trist e ca traim intr-o tara de rahati. Afara mass-media urmareste cazurile deosebite pana la sentinta finala ajudecatorilor. Se face tam-tam, se dau exemple, pica capete de inalti functionari, etc.. La noi jegosii astia de jurnalisti se multumesc cu stirea de la ora 5 si imediat cauta alta ca sa tina ratingul sus. Si tocmai de aceea si justitia isi face de cap! A trecut atata timp, vreau si eu sa stiu ce a patit nenorocitul ala de tigan!!!

Hei !!! Mass-media!! Anteneleee!!! Realitatilee!!! Diaconesculeeeee!!! Nasuleeee!!!  Astept raspuns ...

Si nu in ultimul rand, Politieee, ARReeeeule!!!! Ce facem cu astia care umbla cu papuciii cat casa sau incarcati ca raba?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.