Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

inbarcarea pe trenul care traverseaza elvetia


danuta

Postări Recomandate

  • Members

buna,va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri.iubitul meu este sofer pe comunitate singur pe camion traverseaza cu camionul foarte des elvetia pe tren..in decembrie ne-am facut niste planuri de a merge cu el 3 saptamani dar nu stim in ce conditi pot urca eu pe tren daca sunt taxe suplimentare pentru mine si cat?...vrem sa ffim pregatiti pentru orice situatie sa stim cu ce ne confruntam...asa ca cine stie si ma poate ajuta va rog din suflet sa ma ajutati cu niste raspunsuri.va multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

iubitul tau trebuie sa vorbeasca cu dispo sa faca rezervare pentru 2 persoane la anbarcare apoi sa i se retina din salar sau sa plateasca el la anbarcare pentru tine si la fel si pentru intoarcere sau pentru feri,la fel ca si cum ati fi un echipaj ,sa aveti drumuri bune si distractie faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Coleguta noastra danuta nu crezi ca este mult mai indicat si mult mai sigur ca al tau iubit,daca tot traverseaza atat de des cu trenul si daca tot este la locul faptei ar trebui sa intrebe direct acolo(unde se imbarca el de exemplu)banuiesc ca este un birou,chiosc sau ceva de genul unde el anunta sau da niste acte pt a fi inregistrat.Specific ca este doar o parere personala.Toate cele bune si salutari din locomotiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.