Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Soft Camion TIR + Harti Europa Full (Gratuit)


ibo3x

Postări Recomandate

  • Members

DSCEKHSJ1245.jpg

Soft iGO Primo Truck

Voce+Meniu Limba Romana

Harta Europa Full 3D 2014.09 Navteq HERE

(FBL FTR FPA Camere Radare Optiuni Camion)

Sistem necesar:

CPU Minim 400Mhz

RAM 128MB

HDD : 3.3GB

Ecran 480x272 si 800x480

Gratuit contine si tollcollect in toata Europa.

Se descarca de mai jos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators

ibo3x colegule,felicitari pentru initiativa dar e probat si ca multe alte softuri "consacrate" de camion o da in "bara" si acesta.Daca setati cu ADR va da tot prin centrul Iasului..cel mai simplu dati traseu cu adr la s. gotard saau kenedy tunel antwerp.Daca va duce pe acolo e clar!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

iar pentru cei care se plictisesc,au timp liber destul si stiu si un pic(mai Mult)engleza,uite mai jos un "loc" de unde poti sa ti iei de toate moka pentru android(aplicatii,sisteme navigatie,maps etc) si pentru sisteme de navigatie ce folosesc windows,incepand de la PC pana la cele care au sistem de operare winCE 5 si 6.

Enjoy

android-zone

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
iar pentru cei care se plictisesc,au timp liber destul si stiu si un pic(mai Mult)engleza,uite mai jos un "loc" de unde poti sa ti iei de toate moka pentru android(aplicatii,sisteme navigatie,maps etc) si pentru sisteme de navigatie ce folosesc windows,incepand de la PC pana la cele care au sistem de operare winCE 5 si 6.

Enjoy

android-zone

si link-ul une este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
iar pentru cei care se plictisesc,au timp liber destul si stiu si un pic(mai Mult)engleza,uite mai jos un "loc" de unde poti sa ti iei de toate moka pentru android(aplicatii,sisteme navigatie,maps etc) si pentru sisteme de navigatie ce folosesc windows,incepand de la PC pana la cele care au sistem de operare winCE 5 si 6.

Enjoy

android-zone

si link-ul une este?

Cred ca facea referire la android-zone.org

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salut,te rog sa imi spui daca acest soft merge pe restrictile ADR,adica sa stie sa te scoata unde nu ai voie cu marfuri periculoase.

iti multumesc.

ma indoiesc ca softul stie ce transporti tu, daca marfurile sunt periculoase sau nu.

cred ca de asta trebuie sa te interesezi tu dinainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salut,te rog sa imi spui daca acest soft merge pe restrictile ADR,adica sa stie sa te scoata unde nu ai voie cu marfuri periculoase.

iti multumesc.

ma indoiesc ca softul stie ce transporti tu, daca marfurile sunt periculoase sau nu.

cred ca de asta trebuie sa te interesezi tu dinainte

Te-ai băgat și tu exact ca musca.orice soft de Igo are în meniul lui sa bifezi ce marfa periculoasa transporti și ar trebui sa te scoata înaintea unui tunel sau unde nu ai voie cu adr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members

Un GPS  profesional este Garminul  dzl  si este creat strict pentru camioane si dubite( fara autoturisme , biciclete sau alte optiuni) ! Are si ADR  si poduri ADR si zone industriale si de toate. Numai ca totul se rflecta in pret !  Eu l-am luat de la Media markt cu 429 euro , nu cu 50 sau 100 si nici cu programe dwl.   Mai tare decat Garmin  este Pro Truck 8000  si are un cost de 675 euro . Pentru cei cu banuti si superpretentiosi e Beker total truck , cam pe la 1200euro . Eu am Garminul dzl si afirm cu toata raspunderea ca e de nota 10 .  Dintre cele comune eu am fost multumit de IGo primo.....in rest , spanac.   Programul de navigatie pe laptop cel mai bun este Navigator NT.

   

 PS : Nu tot ce-i scump e bun , dar nici ieftin ce-i de valoare  ( fiecare dupa buget)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • Members

pe mine m ar interesa care ar fii cea mai optima harta pentru gps dedicat am un pni 807  procesor si memorie destula merge si windows 6 si merge orice harta si orice sistem pe el dar nu gasesc o harta care chiar sa functioneze profi pentru camion ma refer sa nu ma bage pe restrictii de 3,5 tone sau sa gaseasca nationalele din franta si tronsoanele fara plata nu prea am condus pe franta faceam mult anglia si intram doar pe tronsonul catre calais dar de cand a trebuit sa ajung in spania prin franta si italia e durere am auzit ca este un traseu optim pe zona aia ma interesa drumuri nationale care sa nu dea in tot felul de orasele medievale si giratorii tot la 3,5 km!!care stie bine traseul astept si recomandari in pm sau aici!!!

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.