Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Recomandare


Postări Recomandate

  • Members

Salutare.....Colegii vreau si eu sa-mi recomandati(cine foloseste si cred ca marea majoritate folositi)o statie de emisie receptie buna.Vreau sa o montez pe un autocar si de cea pe care o am nu sunt multumit.Are mult 'fasiit' pe fundal,iar asta imi da batai mari de cap.Alta problema a ei sau a mea(probabil am eu o problema) ar fi distanta de receptie si emisie,nu cred ca este mai mare de 4 km si asta exagerat de mine.Nu stiu daca prretentiile mele sunt exagerate daca incerc sa gasesc ceva care sa ma ajute undeva de la o distanta de 10 poate chiar 15 km,sau asta este doar in capul si viziunea mea? Astept cateva sugestii si asa cum am zis chiar ceva recomandari. Multumesc frumos si drumuri bune.Sper sa nu se interpreteze ca vreau sa se faca reclama la nu stiu ce marci de statii receptie emisie,in acest caz prefer sa nu primesc recomandarile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Multumesc frumos cico_3504 pentru recomandare.Inainte sa cer parerea colegilor,in cazul de fata al tau,m-am uitat la ce s-a discutat,doar ca fiecare are cate o parere despre statii.Imi este cam greu sa ma decid asupra unui model care sa fie ceea ce-mi doresc.Apropo ,tu ce-mi recomanzi acu in prezent,pe care din cele selectate de colegi?De fapt cred ca m-am orientat spre President,doar ca nu stiu la care model sa ma opresc si unde imi recomanzi sa merg cu ea sa o modific sau unde il gasesc pe Barbone?Multumesc frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

fiecare are propria opinie in functie de ce gen de statie a folosit..ca si la masini..unii cu volvo..altii scania,man,etc...totusi as inclina si eu spre un president...Nu as vrea sa iti sugerez ceva si apoi sa fii nemultumit de recomandarea mea..sunt mai multe subiecte unde colegii nostri au discutat despre acestea..am crezut ca nu ai citit si de aia mi-am permis sa iti spun unde sa te uiti,poate mai intra si vreun alt coleg sa dea vreun sfat.Orice user poate fi contactat folosind mesajul privat,sau personal..cum vrei sa ii spui...dai clic pe numele lui si undeva sub nume apare PM..adica private mesaj..daca dai clic acolo se deschide o fereastra si apoi ii scrii mesajul si il trimiti..bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am inteles.Nu este vorba ca ti-ai permis,nici eu nu am specificat ca am vizualizat pagina respectiva.Asa cum am zis si mai devreme,nu eram prea lamurit sau mai bine zis decis la ce sa ma opresc,din ceea ce era discutat de colegii nostrii.Pentru asta am cerut o recomandare.Sincer sa fiu acu imi permit eu sa-ti dai cu parerea,de fapt sa pui punctul pe I si sa-mi recomanzi un model din gama President,asta pt ca eu nu prea ma pricep,de fapt sunt departe de a avea o idee cam cu ce se manaca statiile emisie-receptie.Si specific ca mi-as dorii ceva de genul care sa ma ajute undeva la o distanta de 20-30km sau astea le pot avea doar in visele mele?Repet:nu am prea multe cunostinte despre statii.Multumesc frumos si daca am fost indiscret si insistent sa-mi recomanzi tu un model imi cer scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Neatza colegii si multumesc fumos cico_3504 pt ajutor.M-am hotart sa iau President Jackson.O singura sugestie mai cer si inchei acest subiect ca deja am intrecut masura.Dupa ce o achizitionez este necesar sa o modific (am vazut ca marea majoritate a colegilor zic ca sunt modificate) si daca trebuie facut aceasta modificare unde sa merg cu ea,sau unde sa-l gasesc pe Barbone daca i-am retinut bine numele (tot de la colegi am retinut ca este nr 1 in modificari de statii).Toate cele bune,multumesc frumos pt rabdare si drumuru usoare sa avem..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.