Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Tms Global Logistics din iasi


Postări Recomandate

  • Members

am lucrat la ei ,multa munca, t i se cere sa dai peste program ,dupa 3,5 luni am demisionat ,un jeg nelu nagler , si la fel dumitru dispecer pentru romani ,vezi la despre firme am postat mai mult, EXCLUS, mincinosi, pretentii exagerate ,multa munca de noapte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da doua, dar eu fiind din bacau am stat la iasi ,depasire de cantar ,amenda in vama H, AM STAT 6 ZILE PANA AU PLATIT 1478 DE EURO ,minciuni de la cap la coada,decopertari pe ambele parti mai toate vagoanele au panouri detasabile , plangi pana le re pui ,nu se merita sa muncesti pe 1500 total cand polacii iau 2200 e si de vineri pana luni pauza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

robert 100 poti chiar dumitru jegul care a spus ca a fost invatat de olandezi sa nu f soferii romani ,sau nelu care a furat mai tot restul de bani de la colegii care cum spui au fost concediati fara preaviz ,ca tine am vazut 100 daca aveam bafta la bani ca la oameni ca tine .................

?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sunt de acord cu paulica, am fost colegi el din bc eu bv, firma e ok dar ...... dumitru si nagler sunt miezul firmei tms global logistic ,apa trece pietrele raman salutari paulica din nl antwerpen,si lasa mergi pe drumul tau

robert 100 multi din betie se trezesc dar din prostie nu si niciodata ca tine poate ,nu stiu ce a facut colegul darrrrrr..... ce traba au magarii de unde beau oile apa?ça el ca beceanu,cristi

ca mugurel din bv rar soferi la firma asta ,eu pe wekeend fac ce vreau;

e usor a scrie versuri cand nimic nu ai a spune marele robert 100

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Moderators

vad ca voi doi va tot tineti de mina..ati inceput cu inchiderea topicului si acum cu stergerea mesajelor...fiind un subiect deschis de altcineva nu poate fi inchis la cererea voastra [v-am mai explicat,dar vad ca va faceti ca nu intelegeti],acum incercati cu stergerea opiniilor voastre la acest subiect..Nu inteleg de ce va deranjeaza asta..ati comentat..??..da..adica ati vrut voi sa comentati..nu v-a obligat nimeni sa postati comentarii..nu a venit nici un administrator sau moderator sa va spuna...''auziti..nu ati vrea sa comentati si voi aici ca nu zice nimeni nimic'' si voi sa va conformati...Modificati-va gindirea,comentariile neregulamentare dispar dar cele corecte ramin..si ramine deschis si acest subiect oricit ati dori voi..nu stiu interesul vostru dar nu conteaza..Ramine deschis si comentariile voastre corecte ramin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

paulica nu imi dau cu parerea..iti raspund tie si colegului ciccic7 la cerintele voastre,atunci cind comentati si comentariile sunt scrise corect ele ramin,atunci cind scrieti nerespectind regulamentul [scriere chat sau cuvinte prescurtate,jigniri,etc] ele sunt eliminate,dupa cum s-a intimplat si cu unele de ale voastre.

Ne indepartam totusi de tema,voi lasa o perioada aceste comentarii dupa care voi sterge tot ce este offtopic,inclusiv mesajele mele,succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Oameni buni, pentru disperati, pentru cei care nu au lucrat pe mai mult de 1300 euro pentru cei fara prea multa experienta firma e ok,dar va spun clar ca cel ce va angajeaza aici in Iasi,Nelu Nagler si un eliminat dispecer Dumitru o vinde pe masa pentru 2 lei care ii ia de la olandezi si va lucreaza de nu aveti aer, pe deasupra nu au nici experienta.Sa va fereasca dumnezeu cand intrati pe mana prostului.In conciuzie fiecare isi cunoaste valoarea,eu personal nu am nimic cu prostii daca sant legati dar astia umbla slobozi.

citeste regulamentul si ai grija pe viitor la comentarii...altfel le vei pierde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.