Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

cu respect va salut


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

buna seara tuturor forumistilor.

Cristi ma numesc , 40 ani, originar din Alexandria (tr), de vreo 2 ani in italia,putin fortat de imprejurari.

Am permisul de aproape 20 ani (B C E) , aici am mai facut  CQC si Carta tachigrafica

va doresc multa sanatate tuturor si chiar imi pare bine ca v-am gasit!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cristi, iti urez un calduros BINE AI VENIT !!! Speram sa fii un menbru activ ( sa postezi ceva poze facute de tine, sa ne inpartasesti din experientele tale, sa intrii pe forum atunci cand ai timp de pierdut si nu numai  ;D) si cat mai multe postari pe forum  ;).Pentru orice informatie sau nelamurire moderatorii si administratorii iti stau la dispozitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

va multumesc tuturor pentru primirea facuta si as vrea sa va mai spun cate ceva despre mine.

Dupa vreo 18 ani petrecuti prin armata romana , unde am condus fel de fel de masini (ZIL, DAC.....)vechi de nu stiu cand, acum 2 ani am luat drumul italiei.

Aici am lucrat si ca sofer ,printre altele, la o firma ce transporta electronice in zona de nord. Intre timp am lasat aceasta munca, care sincer imi placea, dar din cauza patronului am fost nevoit sa renunt.

Acum  e acum...........

saptamina ce vine am de dat proba la o firma de transport care se ocupa cu transportul produselor frigorifice , pe camioane iveco de 10 -15 t

Asa ca sunt un pic stresat , chiar daca am si nu am experienta.

deocamdata atat va scriu , sper sa mai vorbim din postura de sofer .

o zi buna tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.