Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Intalnirea membrilor-SONDAJ


Unde ati dori sa aibe loc intalnirea membrilor si in ce luna din vara aceasta ?   

124 membri au votat

  1. 1. Unde ati dori sa aibe loc intalnirea membrilor si in ce luna din vara aceasta ?

    • Alba-Iulia
      9
    • Alt oras
      55
    • Medias
      4
    • Cluj-Napoca
      18
    • Targu-Mures
      8
    • Sibiu
      49


Postări Recomandate

  • Members

Rugam ca dupa vot sa lasati si un comment cu argumentul pentru care ati ales orasul, iar daca ati ales alt oras decat cel din lista ( ati ales "alt oras") va rugam sa specificati si numele orasului.

De asemenea va rugam sa va ganditi si in ce luna din vara aceasta ati vrea sa se realizeze intalnirea membrilor, data o vom stabilii ulterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am ales si eu Sibilul.L-am ales pentru ca e cat de cat central, se poate ajunge din orice colt al tarii cu usurinta.Sibiul este un nod feroviar si rutier si nu trebuie sa schimbi prea multe autobuze, trenuri si ocazii ca sa ajungi in oras.In plus este si un oras frumos, vechi si primitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Members

votez si eu Sibiul din mai multe motive:

1. Majoritatea au ales acest oras

2. Datorita pozitiei este mult mai usor de ajuns acolo de oriunde din tara

3. Desi e cu 40 de km mai departe de mine decat Alba Iulia aleg acest oras deoarece e mai frumos si mai dezvoltat si prezinta mai multe conditii pentru cei care vin la intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

pt mine orice este in afara de Moldova e departe dar prefer Sibiul ...este mai pitoresc ..mai istoric si de ce nu intotdeauna ai cate ceva de vazut in Sibiu ceva ce ai omis sau nu ai mai avut timp alta data...eventual punem niste hamuri la cabine prelatele rulate(sa dea ca la cortul de pe cal)cizmele la socru meu in picioare si cureaua cu pafta mare de la nevasta si..cavaleri ne vedem cu toti!  ;D

anyway, e un oras unic in tarisoara asta "mancata" de pet uri si poluata in poienitze de urletele lui Salam si gemetele lui Gutza.. Sa ne vedem la Sibiu atunci  ;)

Drumuri line fara "capre"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Moderators

fiind o intilnire a tuturor membrilor va trebui sa fie un oras cit mai in centrul tarii ,sa poate fi usor pentru toti,cam la aceiasi distanta,observ ca majoritatea ati optat pina acum ptr sibiu dar eu vreau sa va spun ca o alegere mai corecta ar fi brasovul,este bine pozitionat ca distanta fata de toti cred eu,nu as merge pe bucuresti chiar daca sunt de aici,prea mult praf,lumea vesnic pe fuga, si cred ca in lunile finale de vara ar fi cel mai bine,iulie,august,atunci sunt cele mai multe concedii si la noi si la cei de afara,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.