Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

LA multi ani colegi vreau sa fac un anunt pentru binele tuturor sa fuga de firma ROMIMTRA FREIGHT DEVA ca de TOATE BOLIILE CU "S" firma are 4 camioane tractionisti la GETRU BV transport flori isi bat joc de soferi PROMITE mare cu sarea si te alegi doar cu sarea salariu intreg nu ai sa vezi se merge peste program incarci descarci singur carucioarele cu flori si goale si dupa 2 3 4 luni te trezesti ca nu ies la socoteala carucioarele si actele pentru ca am uitat sa va spun CONTABILITATEA este pe primul loc dupa care SOFERIA . Patronul olandez fost dispecer in GETRU casatorit cu Pocaita ADRIANA si JAN VERHAGE SARLATANII no1 din DEVA in firma mai sunt alti 2 pocaiti care dau bine cu limba si muncesc pe 1000 de euro numai ca sa fie baieti sa conduca tir . Luati aminte ROMIMTRA FREIGHT DEVA de evitat .. si mai sunt nespuse si omise nenumarate informatii exemplu numarul descarcariilor intrre 10 - 15 etc . aveti grija la drum si nu va prostituati la astfel de firme .Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Multumim colegu de informatie,ma-i sunt sigur si alte firme care fac neplaceri la colegii nostri dar la multi ori le este teama sa spuna ori le place daca o patesc si altii la fel ca ei sau poate chiar ma-i rau!!!Asa no sa ne putem alinia cu tările care au pretentii niciodata,numa-i daca spunem ce greutati intîmpinăm la o firmă putem indrepta lucrurile spre bine!!! :::

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna ziua colegi!

Deasemenea si eu sunt sofer la aceasta firma....nimic adevarat din ce spune colegul.....am deja mai mult de 6 luni lucrate aici....am fost platit intotdeauna la timp..patronul este un om deosebit..este usor sa bagi de vina cand nu esti un bun sofer...a fi sofer nu inseamna doar sa conduci inainte, ai de facut si acte care trebuie complectate si semnate, altfel nu au nici o valoare, ...acest sofer a facut daune de 7000 euro acestei companii, acte pe care noi toti ceilalti le-am vazut...deci Andrei nu ai dreptate...

si inca ceva am uitat sa specific...nu se conduce peste program o minciuna gogonata....si descarcari sunt intradevar mai multe dar nu 10-15 cum spune asa fost colegul Andrei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.