Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Salutari soferii.

A lucrat sau lucreaza cineva pentru compania Gerom Intertrans din sat Blejoi, judetul Prahova? Ne puteti da detalii despre modalitatea de plata, conditii de lucru, pe unde efectuaza curse si alte detalii care ne pot lamuri in ceea ce priveste modul lor de lucru? Va rugam sa va spuneti parerea aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

trans_ue multumim de informatie. Eu personal am aflat despre firma Gerom. As vrea sa aflu si parerea soferilor care lucreaza la ei. Mod de lucru, salarizare, daca lucreaza in Romania sau prin Europa etc, dupa cum am zis si in prima postare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Firma Gerom are numai friguri si face tur retur Olanda si Anglia,soferii nu primesc salariu pe tara ,iar diurna este de 500 eur pentru Anglia si cam 350 Olanda,nu sunt foarte sigur deoarece nu am mai discutat de citva timp cu colegi din firma,pe tara nu prea se respecta programul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ce inseamna ca diurna este 500 pe Anglia si 350 pe Olanda? Asta e plata pe o luna intreaga sau pe o saptamana? Sunt toti banii pe care ii obtin soferii?

Multumesc mult pentru raspuns, dar asteptam detaliile. Daca cunosti ceva soferi care lucreaza la ei poate reusesti sa obtii ceva informatii actualizate sau sa ii convingi pe ei sa intre sa ne dea detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.