Jump to content

Sofer cu experienta

adi1988

Recommended Posts

• Members

Salut. Caut loc de munca experienta 1 an comunitate,detin atestate ADR (colete+cisterne) CPI marfa generala, card tahograf, agabaritic ,exclus plata la kilometru,disponibil imediat.Telefon 077051413,0772297854 Multumesc, o zi buna.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Daca sunteti interesat in continuare trimiteti email cu cv, la adresa de email juniorspedition@yahoo.ro/Am nevoie de sofer inainte de Paste, in jurul datei de 7.04.Daca nu e posibil cv, cateva date de identificare, nume, prenume, cnp.  locatie de domiciliu, ultimul loc de munca, alte date de interes...etc!Va asteptam!

• Moderators

Adi1988 nu trimite cnp-ul...alte date despre voi care apar in cv e altceva...locuri munca,nume...posibil adresa...caificari..

juniorspedition...sa nu mai ceri cnp-ul pe acest forum ca iti elimin comentariile si te si banez....sunt destui pe afara care au nevoie de o baza de date..cu nume cnp,etc...sa poata face magarii in continuare..asa ca pe viitor fi atent..

• Like 1

• Members

Buna ziua.De ce mai ai anuntul ca iti cauti de lucru? Ai avut o oferta. Ai spus: da. Ai zis ca ai toate actele necesare si acum nu mai raspunzi la telefon. Trebuia sa te prezinti la firma cu actele si sa se faca angajarea.Am vazut de cata seriozitate dai dovada. Nici nu stiu cum se poate numi cineva ca si tine. Imi cer scuze administatorilor acestui forum dar nu am cuvinte sa descriu seriozitatea oamenilor din ziua de azi. Sa stii ca din cauza ta altii au pierdut o sansa. Dar in final ce iti pasa tie de altii si de cuvantul tau? O seara placuta.

• Like 1

• Members

Nu stiu de la ce firma sunteti, dar cred ca am dreptul sa aleg la ce firma vreau sa merg si nu pe salariu de nimic.

Corect ce spui.

Dar asta nu-ți dă dreptul să uiți de bunul simț și de respect. Răspunde când ești sunat și vorbește... clar și la obiect, că nu te omoară nimeni. Altfel o să continuăm să înjurăm angajatorii cu oferte nașpa, dar în realitate nici ei nu zic rău... ''Pentru cine?!?''.

Poate sunt eu mai de modă veche, dar consider că asemenea gesturi contează în fața unui angajator... în fond și la urma urmei nu prea are cum să se folosească DOAR de aptitudinile tale de șofer, va trebui să te ia cu totul... omul (sau nu) care ești în viața de zi cu zi. Cu alte cuvinte, atunci când  caracterul tău miroase ca asfaltul de parcare vara, nu prea mai contează cât de bine conduci....

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.