Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

GRUBER LOGISTICS oradea


Postări Recomandate

  • Members

 am lucrat la GRUBER la oradea. sa va spun ce e pe acolo :  cand mam dus la ei era un anume ovidiu cu el se vorbeste  la angajare ( un habarnist total ) care o zis ca voi lucra singur pe cabina dar cand am ajuns la oradea sa razgandit,( ca sa vedeti ce om serios era ) , ei fac transport agabarit dar lucreaza fara autorizatii valabile ( autorizatiile le trimit ei prin fax dar atentie nu sant valabile ) scoate doar pe italia pentru  ca acolo trebuie aratata autorizatia la telepas in rest toate sunt pe naspa !!!!!  multe masini nu au autorizatii dar obliga soferii sa incarce marfa cu gabarit si sunt multi care au ramas fara PERMIS DE CONDUCERE !!!!!!!!   pe italia daca nu ai autorizatie de gabarit soferul ramane fara permis !!!!!!.   eu neavand autorizatie de gabarit pe germania am stat arestat in parcare in germania pina au scos autorizatie pentru gabarit.  banii se dau la timp.   domnul NELU da banii la timp. aveti grija si la doamna ANDA ea da autorizatiile dar vi le trimite prin fax ca soferii sa nu isi dea seama daca sunt valabile. sau nu.    parerea mea ca e cea mai rea firma din romania. ( sunt mincinosi la autorizatii si pun soferii sa incarce marfa cu gabarit stiind ca masinile nu sunt in regula cu autorizatiile)  eu am rezistat doar 2 ture. DRUMURI BUNE SI SA AUZIM DE BINE !!!!!      NU INCERC SA DENIGREZ FIRMA EU VA SPUN CONDITIILE

 

 

orice comentariu pe care il mai scrii folosind cuvinte prescurtate va fi eliminat,gramatica o inteleg..restul nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

 am lucrat la GRUBER la oradea. sa va spun ce e pe acolo :  cand mam dus la ei era un anume ovidiu cu el se vorbeste  la angajare ...etc..

 

 

curios este faptul ca am cunoscut soferi care lucreaza la aceasta firma si ei spuneau

ca nu au avut problemele pe care le spui tu aici!!!!!!!!!

 

Apropo eu stiu ca angajarile se stabilesc de catre Marele Ion nu de acel ovidiu de care pomenesti tu. Singurul care este intrebat este Bogdan Pop in Italia dar de stabilit tot Marele Ion stabileste

Editat de cico_3504
unit comentariile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

     Din pacate colegule nelu_mariuta am vorbit si eu cu cativa baieti de la Gruber, mi-au confirmat exact spusele colegului volvo 1979, asta e, se fac ilegalitati. Problema e ca din pacate avem noi de suferit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.