Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

salut toti membrii forumului!


Postări Recomandate

  • Members

va salut cu respect pe toti!!! am observat pe acest forum ceva frumos, imi place ca soferii sunt uniti!sunt un incepator cu sperante mari, imi place sa conduc camioane si plus de asta vreau neaparat sa plec din tara asta ce rahat! in prezent inca sunt angajat in armata dar...salariu mic.. plus ca m.a. cam saturat de acest job

am niste promisiuni de la cineva pentru un post de sofer in Germania la posta sau curierat.

salariu in jur de 1300 euro. ce credeti? este bine pentru inceput? pana imi fac un pic de experienta?

Editat de cico_3504
cuvint prescurtat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • Members

 Buna, pot sa spun ca, din pacate in germania nu mai sunt salariile de demult, dar , ca sofer pa camion, salarul de 1300 este totusi mic.

 Nu stiu ce fel de camioane conduci, si cat de bine te descurci pe ele...dar se caut destul de mult soferi pe tandem la salarii peste 1700.

Se cere in general limba germana si experienta. Exista firme care trec peste experienta ...daca treci de un traseu de peste 30 de km. Adica...sa sti conduce bine.

Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.