Jump to content

intrebare catre isctr


dragos1987

Recommended Posts

  • Members

salut!!!am inteles ca foile de concediu nu se mai iau in considerare eu am venit de pe comunitate acum o luna si ceva si acum trebuie sa plec inapoi

eu inainte plecam cu foaie de concediu pe ultima luna pauza de 9 ore si dai sa mearga acum cum trebuie sa procedez?

am inteles ca trebuie sa desenez pe spate 28 de diagrame pe pat si sa plec cu ele dar eu unu nu cred ca pot sa plec asa cum sa arat eu diagramele alea la ungur ca el zice DOMNU LA TINE MARE PROBLEMA

Link to comment
Share on other sites

  • Members

Din 2 martie, în trafic, nu se mai cer certificate de atestare a activității pentru perioadele în care n-ai fost la camion. Până la noi reglementări se folosesc înregistrările manuale. Deci da, tu vei avea cardul sau diagramele până în 2 martie și ulterior înregistrări manuale.

Arată-i art. 34 din Reg. U.E. 165/2014 la ungur și spune-i că suni la 112 pentru abuz, deși mă îndoiesc că va încerca ceva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Members

eu acum am facut o luna si ceva de cand sunt acasa

care este problema daca eu inainte de a pleca inapoi pe comunitate trec pe la firma si imi iau foaie de concediu??primesc amenda pentru asa ceva

s-au dat pana acum amenzi pentru asa ceva?

 

 

 

 

fii atent la scriere...vei pierde comentariile

Edited by cico_3504
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.