Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sofer Autobuz Anglia


Cristi1688

Postări Recomandate

  • Moderators

poti deschide un subiect cu tema aleasa de tine..o poti face la rubrica ''diverse discutii''...sau ''coltul birfelor''...sau chiar la ''incepatori''..aici din pacate nu vom vorbi decit despre ceva legat de sofer autobuz in anglia...asta e tema discutiei..si nu o putem ''deraia''...Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • Members

ce postati dvs este o oferta de munca....eliminat aici comentariul dvs..va astept insa sa il repostati la rubrica oferte de munca si nu uitati va rog ca in afara de plata salariului/ora sa specificati si cum se procedeaza cu cazarea...nino...contul in banca..etc..

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • Members
La 07.07.2015 la 11:54, cico_3504 a spus:

mik23n2...daca imi aduc bine aminte tu ai mai fost plecat in uk la o firma cu autobuze si ai renuntat...daca e incorecta amintirea mea imi cer scuze..

Oricum revenind la tema ..multi renunta datorita la doua lucruri in principal.

   .=1= nu se adapteaza la conducerea cu volan pe dreapta

    =2= nu se adapteaza la regulile lor,cele legate de tot ceea ce faci la munca..gen protectia muncii,cum trebuie sa te comporti..cum trebuie sa mergi,

In rest nu e o problema..iti spun eu...nu trebuie sa te dai ''smecher'' in trafic sau comportament..mergi corect si fara sa alergi, multi uita ca aici pe uk plata se face la ORA.. nu la kilometru sau traseu..Londra are foarte multe camere de supraveghere asa ca nu e nevoie sa fie un politist pe strada ca sa te amendeze daca gresesti..vine poza cu informarea si te duci singur sa platesti sau sa dai carnetul la politie..

mai e si posibilitatea ca prin polonezi sa nu fii multumit de conditii dupa ce ajungi in anglia..adica la plecare aflind ce ti se ofera sa ti se para supersalariu...si dupa ce ajungi acolo sa vezi ca se poate si mai bine..si atunci incerci sa te descurci singur..uitind ce ai semnat pe vreun contract...

Cico asta ...baiat finut

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.