Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Camion nou Volvo pe extern


Robert123

Postări Recomandate

  • Members

Buna,

 

Sunt nou pe grup si as vrea sa va pun o intrebare. Eu mi-am lansat luna trecuta camionul nou pe extern. Am contract cu o firma de transporturi care imi da curse si remorca frigorifica, insa nu sunt foarte multumit de plata, in sensul ca nu imi este suficienta sa platesc soferul si rata la masina. La inceput pare ok, 0,88 eur pe km, dar apoi realizezi ca nu prea iti ramane nimic. Voi ce parere aveti de acest pret, poate e ok si mi se pare mie... Sau cu ce firme imi sugerati sa mai vb ca sa obtin mai multe oferte si mai bune eventual, ca sa am cu ce sa ma compar? 

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna,

 

Sunt nou pe grup si as vrea sa va pun o intrebare. Eu mi-am lansat luna trecuta camionul nou pe extern. Am contract cu o firma de transporturi care imi da curse si remorca frigorifica, insa nu sunt foarte multumit de plata, in sensul ca nu imi este suficienta sa platesc soferul si rata la masina. La inceput pare ok, 0,88 eur pe km, dar apoi realizezi ca nu prea iti ramane nimic. Voi ce parere aveti de acest pret, poate e ok si mi se pare mie... Sau cu ce firme imi sugerati sa mai vb ca sa obtin mai multe oferte si mai bune eventual, ca sa am cu ce sa ma compar? 

 

Multumesc!

 

 Pai la banii astia  ...normal sa nu te ajungi !  Ca sa iesi la culoare trebuie sa mergi ceva la modul de 1 , 25 euro/Km ...macar

Camion nou in rate .....cam greu !  Nu ai ce face decat sa lucri singur pe el , macar pana te ,,asezi" putin ! Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.