Jump to content

Recommended Posts

• Members

Buna ziua colegii. Vreau sa stiu ceva informatii despre aceasta firma, Adicec SRL din Suceava. Am sunat acum cateva zile la ei dupa ce am vazut un anunt de angajare, dar nu am discutat prea multe intrucat persoana era grabita la o sedinta.

Doresc sa stiu mai multe despre ei. Conditii, trasee, perioadele petrecute pe comunitate, daca au garaj si in ultimul rand la ce salar si diurna se ajunge? Multumesc si drumuri bune.

• 4 months later...
  • Members

Dan1977, costul analizelor pentru medicina muncii, sunt suportate de angajator ( conform legii ), si se efectueaza la cabinetul medical ( autorizat pentru examene medicale de medicina muncii ) cu care firma angajatoare, are contract. In Romania, toate societatile comerciale ( firmele ) sunt obligate sa aiba contract cu un cabinet de medicina muncii acreditat. Cand o firma, pretinde sa suporti contravaloarea unor examene medicale, pe care trebuie sa le plateasca ei, inseamna ca ai de-a face cu niste terchea-berchea. Considera ca te-a costat 50ron, ca sa cunosti " marfa "  - stiu ca uneori este mult , dar mai putin decat daca te angajai la ei. 

• 3 months later...
  • Members

firm ADICEC SRL Suceava este o firma care da teapa la soferi colegi feritiva de firma asta mie la decon din 600 euro pe cara trbuia sa mii dea pina la urma trebuie sa iau cica 200 euro ca cica am avut consum mare 35l in loc de 32l sa platesc transportul din romania sa platesc autostrada pe franta si cica telefonul lam lasat cu prea putini MB de net sunt o firma de doi bani au niste jafuri de MAN de peste 1 milion de km din 2008 colegi nu va lasati pacaliti de hoti astea daca aveti intrebari sunatima 0742511388

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

Buna!  Eu  am lucrat  la  Adicec  srl  Suceava  si  chiar  m-am  inteles  bine  cu  ei.  am  stat  doar  3  luni  intrucat  am  avut  o  problema  de sanatate. In  curand  termin  recuperarea  si  sigur o sa merg  din  nou  la  Adicec  pentru  angajare. 

• Like 1

• 7 months later...
  • Members

Ma numesc Ioan. Sunt sofer profesionist, cu experienta. Lucrez de peste 3 ani la firma Adicec si mentionez ca sunt multumit de conditiile pe care le ofera. Daca doriti alte detalii sau vreti sa lucrati la aceasta firma, puteti sa ma contactati la numarul  de telefon 0746 963 647 pentru a afla mai multe detalii.

Edited by cico_3504

• 2 weeks later...