Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Vizitator Anonymous

SANT O FIRMA DE MARE CACAT CARE ISI LASA SOFERII PRIN COMUNITATE SI LE IA SI TOTI BANII CA SA N-AIBA CUM SA SE INTOARCA ACASA AR TREBUI DATI IN JUDECATA DE SOFERII LASATI PRI bELGIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

are dreptate stargagicu,exact aceasta poveste mi sa intimplat mie personal.am venit din belgia pe banii mei acasa.

dezvoltati si voi un pic,explicati mai clar conditiile si motivul pentru care ati venit acasa.

Masinile au macar frigider,cu banii au fost probleme?Consum?Retineri aberante?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

masinile au frigider, sunt MB, Scania si Volvo.

eu, pana sa vad discutiile astea pe forum, nu stiu de nimeni sa se fi plans de ei.

am avut colegi care au trecut pe la ei ... si nu s-au plans de asa ceva.

mai asteapta cateva saptamani si iti spun eu exact cum e la ei

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • Members

am si eu un prieten care lucreaza la ewals sunt ok si cu bani si cu tot peste 2 saptamani ma bag si eu la ei cei care scriu urat de firma probabil ca sunt soferi pe la ei si le este frica sa nu le ia altul painea lumea este perversa fratilor nu va incredeti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu se da nici o proba prima data mergi in echipaj din cate am inteles eu de la prietenul meu mergi in echipaj cat crede titularu ca esti pregatit si u la fel dupa ,vei da un mic test nu este greu ,rampa una alta ,after then iti da tir si spor la treaba colegu engleza tre sa sti si traseele nu va panicati colegilor ca nu este nimic de speriat cum zic alti ca este greu vai de mine .doar sa iti dai umpik interesul atat indicatoare una alta ajungi intr-un final la destinatie:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu se da nici un fel de test. incepatorii stau in echipaj cat considera titularul ca e nevoie, cei cu experienta stau 1 saptamana, max 2 in echipaj, apoi preiau camion si spor la lucru.

partea cu greu si usor e relativa, unora li se pare greu ce altora li se pare usor. cu toate ca banii sunt mai putini, inca o consider una din cele mai serioase firme care angajeaza soferi romani, la ora actuala.

nu au camioane in ro, nu se fac curse de ro(s-a inceput un proiect nou cu cateva luni in urma - aici mai apar curse catre estul europei, cehia, ungaria samd).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.