Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Salutare tuturor colegilor.


Postări Recomandate

  • Members

Salutare baieti (si fete) ma numesc Cristi Petcu am 39 de ani, sunt din Tulcea si in sfarsit am ajuns si eu la conditia de profesionist, detin categoriile B,C,E,D plus toate atestatele aferente : marfa, persoane, adr, agabaritic.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Bine te-ai alaturat noua...sper sa gasesti informatii sau discutii interesante sau care sa te poata ajuta pe acest forum.

O sa te rog sa citesti si regulamentul ca sa stii ce poti sau nu poti face pe aici..Succes

ps-

iti inteleg mindria de a deveni sofer profesionist..totusi eu unul as fi mai atent cu postarea datelor personale..nu se stie..dar faci cum crezi tu de cuviinta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

 

Multumesc pentru mesaj, incerc sa ma conformez regulamentului vostru, iar in legatura cu documentele prezentate nu prezinta nici unul date personale (am sters in poza serii cnp etc). Si apropo de documente nu le-am pus din mandrie ci din dorinta de a deveni mai credibil, cat si pentru colegii care inca nu le au si sunt curiosi cum vor arata ele. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.