Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Salut colegii ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste detalii suplimentare despre firma CSCARGO SRO CZ au baza in Linz Austria am fost contactat de catre dansii in legatura cu o eventuala colaborare insa nu prea am gasit nimic concret despre ei, gen sunt seriosi, platesc la timp etc.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu tot ce stiu despre ei e ca ar da 1600e de fiecare in echipaj, face benelux ar avea un apartament in apropiere si cere germana sau engleza elementara, si eu am vorbit cu ei dar nu stiu nimic concret, asa ca daca afli mai multe intre timp despre ei poti fi de un real folos, succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

asta mi-au spus si mie colegu , poate se gaseste cineva care lucreaza la ei sa ne dumereasca, pe mine nu prea m-au convins la faza cu banii, platesc o singura data pe luna si deasta sunt cam in dubii,,sa nu imi iau vro teapa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu jag891 , eu am vorbit chiar acum cu ei pare a fi ok,mi-au trimis o adresa de unde sa le trimit un cv,cred ca o sa incerc la ei , am cam mult de cand somez, au masini noi ,nu vad sa fie o teapa la drumul mare...si daca vrei  imi poti lasa un numar de telefon sa tinem legatura sau ,chiar sa mergem impreuna

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.