Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Puțin ajutor!?


strictly4yu

Postări Recomandate

  • Moderators

curata contactele cardului,daca se comporta tot asa incearca cu un alt card..daca acela merge si nu il respinge inseamna ca are probleme cardul tau...daca il respinge si pe celalalt atunci este tachograful de vina..urgent in service pentru remedierea problemei..nu uita sa faci printare si sa consemnezi manual programul pe care l-ai facut sau pe care il faci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators
  • Moderators

Am patit si eu aceiasi problema am fost la service si au scos taho afara din locas si in spate are o mufa de alimentare au scos mufa 5-10 secunde au puso inaploi si a functionat (citit cardu) normal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mulțumesc frumos colegii! Am rezolvat-o în cele din urmă, mai bine zis s-a rezolvat singur. După câteva tentative a reușit să-l citească, e a 3-a oară când se întâmplă, cu siguranță e de vină taho, imediat ce ajung în bază voi raporta problema. Sănătate și drumuri bune! ;-)

Sent from my Vodafone Smart 4 max using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.