Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sofer tir caut de munca


Postări Recomandate

  • Members

Salut. Ma numesc Doru am 26 de ani și sunt șofer profesionist cepor(6 luni experienț pe Europa , am lucrat pe un Man tga și semiremorca frig , curse tur retur, tarile frecventate ( Dk, F, D, Uk, Gr, Cz, S, NL. ), nefumator, engleznivel conversational, rezistent la efort.caut de munca ca sofer!locuiesc Spania Madrid

Editat de Almajanu Doru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Plec de la tur retur pentru ca e mai greu decât la comunitate,, după o luna plecat sa vi în tara și patronul sa Îți spună ca nu are bani sa Îți dea (cazul meu) stai o zi și sa pleci din nou în cursa,de multe ori descărcările prin tara le aveam la 300-400 km de casa:costurile deplasări acasă suportindu-le eu!asta e realitatea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut!

Am firma in Iasi se numeste HTR Spedition SRL( grup Hegelmann) daca ai intilnit.

Angajam acum soferi.

Cursele se fac pe comunitate, transportul dus intors il asigura firma.

Plata se face in ziua 15 a lunii urmatoare.

Mai multe detalii la tel 0734890560

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Salut,caut sofer pentru comunitate Austria-GERMANIA.salar fix 1600 euro plus diferenta la km.ajungi pe la 1700,1800.singur pe cabina,dupa doua luni vi acasa stai 2,3,4 saptamani,cat vrei.daca esti interesat sau sti pe cineva suna la 0745596581.Suntem din Bistrita-Nasaud,mersi

 

 

 

plata la km nu este legala...

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.