Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Members

Va salut.
Eu am vorbit cu ei,m-au sunat de pe un numar din Polonia,si mi-au spus ca se lucreaza 6 saptamini cu 1 sau 2 saptamini libere,transportul dus-intors il asigura firma,cu avionul din Cluj sau Bucuresti,contract de munca pe Polonia,salar fix si diurna,perioada de training este de 2 saptamini,vei lucra impreuna cu un mentor driver la inceput,care ATENTIE,poate fi si sofer polonez iar camioanele nu au frigider.Daca chiar iti doresti sa iei legatura cu ei,iti pot da o adresa de mail,de la care am fost contactat.

Editat de cico_3504
cuvinte prescurtate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

   Astazi am avut intalnirea cu cei de la H&S.Pe scurt  cateva informatii:Se face transport de produse lichide pentru  firme mari din industria alimentara(gen Coca Cola),distributia in NL,FR,BE si GE.Perioada de lucru 6 saptamini cu 2 acasa.Sarbatorile legale se platesc dublu.Salriul este de 363E (cu contract pe PL sau NL) si diurna de 47E.La interviu se da test de limba engleza si atat.Primele 2 saptamani se face training cu un sofer de al lor dupa care acesta decide daca te descurci sau nu.Platesc biletul de avion de la primul drum.

Editat de cico_3504
ortografie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Buna seara tuturor ! Colegule John daca ai ajuns la munca la H&S vin-o cu mai multe detalii te rog ,la cald ca sa zic asa.Pe 28 09 2015 am interviul cu ei si as dori unele detalii de la fata locului daca se respecta programul ,km luna, atitudinea sefilor,dispecer etc. Multumesc anticipat de raspuns. O seara frumoasa si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.