Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Teapa sau adevarat pentru angajare


Nutzu

Postări Recomandate

  • Members

Am gasit un anunt in care angajeaza soferi profesionisti pntru DHL Austria salar de 2000 de euro primele doua luni dupa care 2200-2400 de euro. Mi s-a cerut 100 de euro sai depun intr-un cont si sa trimit actele prin fax la un numar de austria. Dupa cei trimit actele si chitanta ca am depus bani o sa-mi faca contractul pe un an de zile si ma suna ca sa mergem la munca. Ce parere aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Toate bune si frumoase pana la chestia cu cei 100 de euroi. Si mie tot a tzeapa imi miroase. Deci daca sunt 100 de oameni care trimit bani pt angajare se aduna 10.000 euroi si uite asa un cocalar din cine stie ce oras cik face afaceri si castiga bani frumosi si usor si isi ia o masina noua  ;D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

ATENTIE

Angajez 50 soferi pentru curse Romania-Ungaria.  Castig 500 Euro cursa.    Pentru dosar trimiteti 1500 Euro in contul

C34 M41 M4R3 T34P4  L A BANCA ROMANO-BULGARA

Mai multe detalii aici  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

în cele mai multe tari este interzis ca o agentie de plasare sa perceapa comision,tocmai ca se pune accentul pe fraierirea a cât mai multi candidati.imaginati-va câti soferi doritori de munca sunt,înmultiti cu 100 de euro si vedeti daca este mai avantajos sa angajezi soferi sau sa le percepi comisionul de 100 de euro. E tzeapa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Vizitator Anonymous

Teapa toata ziua..se vede de la o posta(vorba aia ...numai la noi vezi asa ceva)

Orice firma care da 2000 la soferi nu cred ca cer 100 pt acte in avans numai daca e in cadere libera...si aia 2000 sint povesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.