Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Contract Llacer y Navarro B.V.


VSP

Postări Recomandate

  • Members
Sc Victor Spedion SRL in colaborare cu LLACER SI NAVARRO SPEDITION B.V ( GRUPUL LLACER SI NAVARRO) ofera contract de transport pe comunitate pentru ansamblu complet sau doar cap tractor, curse garantate pe tot parcusul anului.
Curse regulare pentru sezonul de fructe, legume ( Octombrie-Martie) si flori, plante ( Martie –Iulie)
Posibilitate de munca cu rute fixe, curse saptamanale din Spania ( Castellon, Valencia, Alicante, Murcia, Almeria, Malaga, Cadiz, Sevilla) catre Olanda,Belgia, Germania.
Pretul pentru sezonul octombrie 2015-iulie2016 este:
0,85€/km plin/gol. Vi se ofera card pentru autostrazii si peaje chiar din prima zii. Cheltuielile remorcii (intretinere, motorina) sunt din partea firmei LLacery y Navarro Spedition B.V. 
 
 
Pentru mai multe informatii 0734 418 918
 
 
Marius Pienar
Administrator Victor Spedition S.R.L
Telefon: 0734418918

 

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Se urca cu 26-27tone, 21pe cmr...se merge pe traseul ales de ei, doar pe autostrada, cobori gol de la marseille pana la oliva...km goi pe spania nu se platesc de la ultima descarcare in baza (oliva)trebuie sa ajungi la descarcare tu stii cum, nu-i intereseaza daca poti...spune tot, victor. In schimb, sunt seriosi cu banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ! Ma bag si eu cu o idee ...

Dupa parerea mea , firmele care cauta tractionisti, ar trebui aa plateasca chirie pe luna si nu la km. Autostrada e fixa. Iar consumul poate fi normat.

Exemplu : iti dau camion in stare buna de functionare cu 1 sofer sau 2 si tu ca angajator imi platesti 4500 € pe luna. Sau 5500. Sau 6000. Dupa caz

Facem consum la camion si fiecare litru in plus il platesc eu.

E doar o idee ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Sunt care platesc si asa . Iti dau maxim 4500 Euro / luna dar trag de camion la maxim . Si oricum sunt putini banii . Daca nu ramai cu 0.40 Euro / km dupa ce ai platit motorina + taxe drum + sofer faci munca voluntara .

Sunt destule firme , gen cele de containere din Belgia/Olanda care dau 0.80 - 0.85 + taxe la cap tractor . Sub acest pret se cheama slavagism .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.