Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Mit

Postări Recomandate

  • Members

Salut George. Se pune orice semnatura. Nu conteaza daca esti sau nu sofer. Tot ce conteaza este sa ai mai mult de 18 ani, asa ca invitati sa semneze petitia pe oricine cunoasteti pentru a sprijini acest demers.

 

Astazi s-a publicat descrierea petitiei in limba romana pe pagina de Facebook a petitiei Europa Transportului Echitabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Administrators
:D :D :D tocmai imi aduceam aminte de ce ma ,, chinuii ,, cu o ,, septica ,, de 18 tone , nu vreau 16.5 metrii su imi ajung 12 , nu vreau maieu /budigai /slapi e destul de ok si salopeta si bocanci , nu fite ca vai sa nu stric manichiura , bag si la transpalet / lateral /pe sus / plataforma , dar cand am promovat si am sustinut si munca ( ce multi o considera ) mai jos , multi , exagerat de multi , ce baaaaaaaa ne inveti tu pe noi , noi trailer , international , figuri , greata aia romaneasca de mari talente manuitoare ale volanului , iar cand argumentezi munca si stilul de viata esti privit de sus , de la inaltimea a multor trepte ale cabinei .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Members

Sper sa apara si o versiune cu traducere in limba romana. Ideea principala este ca Van den Bosch din Olanda este data in judecata de catre niste soferi din Ungaria. Motivul este ca erau angajati pe Ungaria, dar lucrau in Olanda.

Cu ajutorul sindicatului olandez FNV acestia cer daune de aproximativ 1 milion de euro.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.