Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Pui de amstaff


MANV10

Postări Recomandate

  • VIP

THUNDER ROCK’S SEX & DRUGS and THUNDER ROCK’S X-TASY DREAM

Disponibili pui amstaff, nascuti in 21 aprilie 2010. Puii vor pleca cu pedigree, microcip, carnet de performanta, de sanatate, deparazitare si primul vaccin facut. Puii vor avea in pedigree multi caini foarte valorosi dintre care amintim : 2*Wd. CH Don King of Rings, Eu CH Milwaukee de Ngorong Ngorong, CH R-U Popeye, CH Old Mountain’s Shoshoni, CH Thunder Rock’s English Empire, CH-BH Prestige Thunder Rock’s Long Step, etc. In total, in Pedigree vor aparea 19 campioni. Ambii parinti sunt in proprietatea mea si pot fi vazuti oricand. Poze cu cateii si parintii la id de messenger : limboc69 sau alte detalii la telefon 0740004881.

Pret:300 euro,bucata

pedigreer.png

p1180360.jpg

p1180323.jpg

p1180318.jpg

p1180232.jpg

p1180128.jpg

p1180451.jpg

p1180369.jpg

Parinti

vanda.png

milanvanda2.png

milanvanda1.png

milanfz.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

Calin, un caine cu peed-ul ala (din 30 de ''neamuri''19 sunt campioni de mare valoare,bunci de'al lor s-au vandut  pe mii  de euro!!! un bunic de'al lor l-a cumparat un mare crescator din ro,sta la mine ii cartier,a dat 4000 de euro pe el)afara ,pe vremea asta se vinde cu cel putin 700 de euro,cine cunoaste si ii in domeniu 300 nici nu ii mult,cine isi cumpara un caine de asta sa nu crezi ca a mancat 5 feli de paine in loc de 7

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

Poate tu nu ai da atatia bani ,dar sunt alti care investesc sute de euro in asa ceva,stiu pe cineva care din asa ceva traieste si face bani frumosi(de ordinul  miilor de euro).Ii o pasiune..........

PS nu e vorba numai de latrat si de muscat,e vorba de expoziti ,campionate...etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

poi ma tund frumos, ma aranjez si ma duc si la expozitii si concursuri  ;D , trec prin cerculetze, fac jaloane, alerg gastele si ratele pana le bag in cotetz  ;D;D;D. Da stiu ca se fac bani frumosi din asa ceva si ca e o pasiune.Dar eu unul nu as da bani atat de multi pe un caine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.