Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut de munca ca sofer de preferat in belgia


Ioan28

Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua ma numesc ioan itcus  am 28 de anii si momentan locuesc in belgia detin permis de conducere categori be c+e si atestat  marfa si agabaritice  si card tahografic  mar interasa un loc de munca ca sofer detin permisul de  10 ani si am lucrat majoritatea timpului in tara  ,telefon  pesonal 0032484578559 ioan va multumesc

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut Ioan. De ce nu cauti de munca direct in Belgia daca tot locuiesti acolo? Daca nu stii de unde sa incepi mergi la sindicatul belgian si probabil ca te vor indruma unde poti incepe sa cauti de munca. E absurd sa locuiesti in Belgia si sa cauti contract prin Romania. Bineinteles ca trebuie sa te inscrii in sindicatul belgian, dar sunt sigur ca vei avea suficiente beneficii.

Trimite un e-mail sindicatului belgian la adresa info@btb-abvv.be si vezi ce iti vor raspunde. Sper ca stii engleza sau franceza. Daca nu stii niciuna din cele doua limbi, trimte-mi un mesaj aici sau pe Facebook la "Soferul Mit" si incerc sa gasesc variante sa te ajut pentru a intra in legatura cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Anuntul pus de ,, stimabilul ,, e neaprobat pe motivul necompletarii datelor fundamentale cu privire la salar , diurna si bonusuri ,  iar sfidarea regulilor plus ,, a pute ,, de inteligenta nu tolerez, oricum cred ca se plictiseste in cabina si asteapta conversatii telefonice . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.