Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Cineva care ma poate invata ca un adevarat profesionist?


Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua tuturor,

ieri 16.03.2016 am picat la proba practica pentru cat. "C". Sunt dezamagit in primul rand de mine ca nu am stiut sa fiu "pretentios pe banii mei" (ca sa il citez pe "OLDTRUCKER" caruia ii dau dreptate) si sa cer instructorului sa ma invete meserie nu sa ma plimbe cu autocamionul. Mi-au mai si taiat din orele de pregatire practica in loc de 30 de ore am facut doar 14 ore de conducere si am dat examenul! Da, doar 14 ore, nu 14 sedinte! Stiu, am fost eu naiv, insa am sa merg sa imi cer restul de ore pentru a putea da din nou examenul.

Mi-as dori sa gasesc un adevarat profesionist in Cluj Napoca care chiar are fler si experienta si care sa fie interesat sa primeasca satisfactia ca a reusit sa transmita mai departe aceasta meserie primordial la satisfactia baneasca!

Chiar am nevoie de o persoana care sa fie dedicata acestei meserii si fara alte interese false si a propriilor beneficii ca e plina Romania de ei. Stiu, va fi foarte greu sa gasesc pe cineva, insa mi-am spus ca trebuie sa incerc sa vad daca totusi voi gasi o astfel de persoana.

O zi buna tuturor,

Victor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut Victor !

In primu rand vreau sa iti spun sa nu te descurajezi si sa nu disperi ! Gandestete ca toti au fost incepatori odata si niciunul nu sa nascut invatat.

 

Legat de scoala de soferi : - instructorul (eliminat..limbajul acesta il poti folosi acasa nu pe acest forum.]

                                       - eu sunt in aceiasi situatie ca tine eu fac scoala pentru D , dar am multi kilometri cu B-ul in 9 ani de permis  si ma tem si eu tot de pedalele greoaie ale autovehiculului si de incompetenta instructorului

Editat de cico_3504
Limbaj nepermis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.