Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Accidente de pe teritoriul romaniei si din alte tarii


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

Scuze nu m-am exprimat corect.... la dezmembrat patronul in urma unui accident rutier pentru a fi vandut la fier vechi sau pentru piese....ca doamne iarta-ma la cum arata trebuie sa se ciocneasca cu un tren la o viteza de 200 km/ora sa nu mai ramana nimic din el....doar portiera a mai ramas din cabina,Nu stiu ce sa zic ii doar o parere, sper ca soferul nu a patit nimic.( pozele sunt facute de tine MAN?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Chiar astazi m-am intalnit cu un sofer, client de-al nostru, pe care l-am vazut in carje.Povestea ca  a avut un accident ,din cauza unui cap de bara sarit a intrat in pom. Masina, un Man TGA 410, a dat-o la dezmembrari. Si-a luat o alta intre timp, un TGA 430.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator Anonymous

Un sofer de la Szirbe (de la noi din Baia Mare), a avut accident destul de grav intre Sebes si Alba Iulia, un camon de gorj a derapat intr-o curba si a intrat frontal in camionul care il conducea baiatul din Baia Mare. Au scapat amandoi fara rani grave, masinile sunt praf. Baiatul de la Szirbe ca norocul, in Cluj si-a trimis fata acasa cu un coleg, daca nu o trimitea acasa, fata murea sau era cu picioarele rupte pentru ca partea din dreapta a cabinei a intrat pana in pat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.