Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

circuitul 4 presiune scazuta


liviucen

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Fi atent exact azi am reparat asta ,este supapa cu 4 țate acolo eu am avut problema cu circuitul 1 2 refula supapa la 6 bari.. cauta chit reparare eu am luato originala pe wabcoo 630 lei sa nu cumperi de alea de unica folosinta poloneze

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • Members

Salut am si eu o problema cu supapa      E CAM am cumparat supapa noua si am montat o după 1 luna de cand mia căzut si nu im da nici un cod de eroare ci imi zice ecam lipsă si lipsa comunicare ECAM cine ma poate ajuta astept sfaturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Buna ma ajuta cineva   am o problema cu un man TGX  18  480  2013    664000 km     am codul eroare 10 3779-01 EDC 

  VA ROG FRUMOS DACA MA POATE AJUTA CINEVA  SUNT IN DRUM    SCOATE FUM  NEGRU MULT SI NU SE ACCELEREAZA     VA MULTUMESC    DRUMURI BUNE 

 

Editat de Bogdanpetretrans29
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • Members

Buna. Am un man tga 410 din 2003 si am probleme la supapa de refulare ecam. Refuleaza incontinu si cate odata pusca foarte tare. Din cate am inteles este defect si trebuie inlocuit. Dar am inteles ca se poate inlocui cu o supapa de refulare normala si adaugat o supapa cu 4 căi, doar ca problema este ca nu stiu cum se monteaza furtunele de aer, si nu gasesc pe nimeni in timisoara ca sa mi le faca. Aveti cumva vreo indee cu se monteaza?

Va multumesc anicipat.

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.