Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut loc de munca sofer


Postări Recomandate

  • Members

Buna seara , tanar 26 de ani , nefumator , sunt in cautarea unui loc de munca stabil si cu o remuneratie potrivita muncii si timpului prestat , detin categoriile B,C,E din anul 2013 + atestatele aferente card tahograf si ADR colete și cisterna, cunoștințe medii limba engleza, diploma bacalaureat + licenta in economie, nu am prea multa experienta pe cap tractor si vagon dar am condus pentru putin timp in Germania Scania R420, in prezent sunt angajat ca si conducator auto in RO pe un Mercedes Atego de 26 de tone. Caut sa fiu angajat ca si conducator auto sau echipaj pentru curse fixe si regulate intern sau extern pe frig , siloz bulk , cisterna , etc. Caut sa se respecte programul de condus si a timpilor de odihna, totul numai la modul legal . Nu ezitati sa ma contactati si va voi demonstra ca nu veti fi dezamagiti. 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • Members
La Thursday, December 15, 2016 la 22:46, Duma1990 a spus:

Inca sunt interesat de un job de sofer profesionist pe international, experienta doar pe camion 2 ani, dacă știe sau lucrează un coleg la o firma serioasa și mă poate ajuta sa mă angajez, nu am lucrat pe TIR dar în câteva zile ca sofer 2 mă pot acomoda fără probleme, astept ofertele dumneavoastra la numarul de telefon 0756674886 sau adresa de e-mail dj_yul_2007@yahoo.com. Rog si cer seriozitate.Multumesc

Up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

Se angajeaza sofer pe comunitate, experienta minima 1 an, salar 1900 €. Firma pune la dispozitie pentru soferi, un apartament si transport
Pentru alte detalii contact:
0039 373 307 2305

specifica corect cit este salariul si cit este diurna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.