Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Buna Ziua am vorbit cu cineva de la aceasta firma mai exact cu dl Bogdan Grindeanu cu scopul de a ma angaja la ei . Stie cineva ceva detalii despre ei ? Eu am auzit ca e o firma ok , fara probleme . Dar totusi as vrea si o alta parere . Am auzit ca trag pentru Trans Cargo din Danemarca , ce e drept anul trecut am vorbit cu un sofer de la Trans Cargo si era foarte multumit de firma dar nu mai stiu daca BRG Logistic e firma din Romania sau nu  . Sper sa nu fac o greseala.  Va multumesc pentru raspunsuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • Members
La 20/09/2016 la 12:36, geryko a spus:

Ai ajuns la BRG Logistic?

Nu nu am ajuns la ei . Nu mi-au inspirat incredere . Acum sunt la Dansk Transpot . O firma complect diferita dar ca o coincidenta contractul meu de munca e tot pe firma Dan Speed. Mentionez ca eu doar imi incasez salariul prin aceasta firma , personalul care ma angajat mia inspirat incredere si tot ce mi-au spus la angajare sa si concretizat nu ca ceilalti de la BRG unde la telefon mi sa spus ceva , la Cluj altceva iar in Esbjerg mi sa comunicat o alta poveste . Apoi mia pierit tot cheful si am spus ca decat sa stau la ei mai bine nici nu mai incep .

Editat de cico_3504
ortografie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Vezi tinere ca e doar o cardasie intre dansk si BRG , pe final vei fi tepuit urat. Cunosc echipaj sot si sotie ce au fost tepuiti de 4000 euro si erau plimbati cu vorba de la dansk la BRG. Un danez ordinar pe nume kim la dansk cu o toapa romanca pe la birouri taie si spanzura , din pacate nu prea ai cui te plange pentru ca esti angajat pe firma fratilor grindeanu ....bogdan si rares , fosti lucratori spagari pe la kurt beier. Asta ca sa stii cu cine ai de a face.

 

 

 

P.S. daca vrei sa te angajei la trans cargo sa o faci direct la ei in Padborg , Kim se numeste seful de acolo si o sa ti faca contract direct pe , Polonia cu 2300euro pe luna.

Editat de cico_3504
ortografie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • Members

Salut,

Am 6 luni de cand lucrez la BRG LOGISTIC si in fiecare luna mi-am luat banii.

Mai mult , am luat si bonus pentru km.Cred ca voi nu v-ati facut treaba cum trebuie, asa ca nu mai dezinformati si pe altii

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.