Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Mio sau Becker ?


Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

Am cumparat astazi Becker TRUCK Professional 6 si pana acum pot sa spun ca sunt multumit.

Va las mai jos cateva detalii despre el :

Pretul a fost de 1,399, ecran de 6.2 " , 8GB memorie , Update pe viata (5 update-uri pe an prin soft original becker - Content Manager) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu folosesc Beker de peste 5 ani,sânt foarte mulțumit! Inca își face treaba foarte bine,dacă a trebui să schimb , tot la marca asta ma intorc! Am mai avut si Navigon,la fel de multumit am fost și de el,cel puțin jucăriile care le-am cumparat! Au fost si alte navigatoare in dotarea camionului dar firmele nu prea investesc in scule profesionale. No,ai vreme să le tot schimbi pana dai de unul care te mulțumește. Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Moderators

Îmi pare rău că n-am văzut postarea la timp, dar răspunsul ar fi fost categoric... Becker! Și exact Transit 5 îl am eu. 299€ la un magazin Saturn în Dortmund în martie 2013 și ghici ce... și în ziua de azi tot pe ăla îl folosesc :D E zgâriat săracul tot pe margini (că i-am cumpărat un parasolar din-ăla pliabil și din cauza vibrațiilor s-a zgâriat), stratul exterior de protecție de la cablul de alimentare a crăpat chiar la intrarea în suportul lui... dar, atât. În rest, funcționează perfect.

Tot cu update gratuit pe viață (maxim 2/an), cu TMC integrat, cu cablu de alimentare lung (cred că are peste 2 metri)...

Becker... e Becker!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

No! Nu contează locația utilizatorului cât contează "jucăria" cu care îți faci treaba și te ajută efectiv!!! Beker e doar un sistem de navigație, dar tu trebuie să simți înaintea navigației ce trebuie să faci! Considera ca este doar un bun sfetntic,nu o destinație musai de urmat! Te sfătuiesc să îți dezvolți simțurile și să "premeditezi" traseul camionului tău cu tot cu caracteristici,înainte să virezi volanul la o..... (curbă, intersecție,giratoriu,depășire, ş a m d) pentru ca s-ar putea sa ai surpriza să îți arate altceva decât ai tu nevoie! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.