Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • 4 years later...
  • Members
La 08.12.2016 la 14:13, dracus666 a spus:

Salut colegu.ai aflat cum e firma Mirucam?

Probabil trebuie sa incerce careva,cheltuie vreo 500-700 euro "pe distractie" ,doarme cu vreun coleg "sforaitor" in cabina vreo 3 luni (daca mai doarme),si ne zice si noua cum e la Mirucam Expres. Au si acum anunturi de angajare cu poze in care apar o gramada ,multe capuri tractoare cam noi Volvo FH . Probabil sa "ne faca pofta" de volan si comunitate...

Cat de rea o fi munca in Ro, tot mai bine pe comunitate 🙄😂🤔 Probabil ... Eu nu m-as mai duce decat singur in cabina,sa-mi miros doar mie basinile si transpiratia/picioarele... 

Mai am o doza de Pfizer de facut pe 22 mai si dupa sun pe toti ce angajeaza si incepatori pe comunitate la C+E. Ca de 8x4,foi de arc,curatat bene,prelata pe piatra,gresat "chestii" pe sub ea,etc in santier m-am cam saturat! Si nici nu pomenesc de "frumoasa relatie" sofer-sef de Romania...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.