Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut coleg echipaj pe comunitate


infonitu

Postări Recomandate

  • Members

Salut.Numele meu este Nitzu si caut un coleg pentru.echipaj pe comunitate dupa data de  16-18 ianuarie 2017.Afara se sta 10 saptamani cu 2 saptamini.vacanta.Se lucreaza pe camioane frigorifice Euro 5 si Euro 6.Ca secund se castiga 1500-1600 Eur.Eu sunt din jud.Alba.Se cere permis conducere profesionisti,atestat,cartela tahograf,cont bancar in Ron si Eur,cazier.Astept mesaje pe e-mail:infonitu@yahoo.com sau la telefon .0771370579

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Sper sa gasesti un coleg pentru echipaj..totusi intre timp arata ca esti profesionist..invatate sa spui salariul..plus diurna...cred ca suma vehiculata de tine acopera ambele..De asta zic angajatorii ca cistigam 2000 euro lunar..din cauza noastra...Altfel suna 250 euro salariu si 1250 diurna...Ca sfat...Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Din pacate nu e ca in bancuri..aici e vorba despre profesionalism..cum te prezinti tu si ce carte de vizita iti faci..

Daca crezi in continuare ca tu ai un salariu de 1500 euro cind el este de fapt de 250 euro si restul diurna..fii sigur ca nu esti sofer profesionist ci un parvenit in aceasta meserie..care conduce ca are un carnet in buzunar ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.