Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Suport Gratuit pentru Navigatii GPS


ibo3x

Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua,

Va stau la dispozitie pentru orice informatie legata de aparatele de GPS si erorile din softul dvs de gps.

Actualizari gratuite pentru harti si softuri. ( iGO Primo 2.0, iGO Truck 2.4, Mappy Truck, Blaupunkt Truck, )

Suport telefonic si prin teamviewer : 

Contact zilnic : ===  0799.488.004 === - VODAFONE !

intre ora: 16.00 si 20.00 (Nu sunati in afara orelor de program) INSIST !!!! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

orice aparat e posibil sa aive erori...colegul doreste sa faca niste servicii gratuite.[actualizarile].greu in ziua de azi a intelege asta...cine nu are nevoie bineinteles ca nu e interesat de anuntul lui..dar poate sunt unii care au nevoie..nu interpreta altfel...ca nu a zis nimic de pret servicii...eu inteleg ca e ceva benevol...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut colegu ibo3x vreau sa multumesc tie si sa spun ca am un program pus pe un gps de 5 ani pus de tine si merge si acum mi lati instalat dv. pe gps wateo si e foarte bun merge bine,hartile cam vechi dar merge bine programul

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Acum când citesc acest topic,forumul are 28516 membri! Să mai intram în detalii despre actualizare gratuita și activitate benevola de up date a tuturor șoferilor care au un navigator? Nici tu Cico nu crezi asta? Omul a văzut cifrele și o potențială piața, doar pune puțină miere pe anunț!  Dacă  voi ați avut parte și noroc în viață sa primiți gratuități? ! Eu unul nu! și îmi susțin în continuare afirmația! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

pai putem intra in detalii...omul de care spui e pe acest forum de vreo 4-5 ani..timp in care a mai facut afaceri benevole..nu e primul anunt...si nici comentarii negative nu a avut..si atunci...ai impresia ca se pun sa il sune toti membri..fii serios...cine doreste il poate suna..cine nu..nu..dar asta nu inseamna ca tu sa ii ceri sa iti dea un pret pe ceva ce el vrea sa faca benevol..fara ''lovele''..din placere daca vrei...si ca sa iti raspund si la gratuitati sa stii ca pe acest forum sunt destui care au facut diferite ''gratuitati'' unor colegi aflati la ananghie sau in nevoie..asa ca da...se primesc gratuitati...ca nu le primesti tu..e cu totul altceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.