Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

propun o MARCA INREGISTRATA


cosmin1974

Postări Recomandate

  • Members

Salutare colegi de breasla.dupa cum uni stiti sunt sofer de TIR cu multi ani in spate...multe etape din viata mi-au fost marcate de meseria care mi-am ales-o din placere,nu ca mai mult de atita nu as putea face.Am o mihnire in suflet,de ce uni dintre colegii nostri trebuie sa aiba un comportament mai ciudat si ce ar trebui noi restul sa facem sai potolim pe acesti asa zisi soferi profesionisti...dupa parerea mea soferul de TIR este profesorul si exemplul soferului amator.Sotia mea in momentul acesta este in Romania...zi de zi imi zice ca tot al doilea sofer de TIR o claxoaneaza si la al # mai scoate si capul pe geam si striga cit il tin plamini ce ti-as trage-o...de se uita toata strada la ea ca la ultima tirfaCOLEGI meivreau sa va intreb,aveti orgasm cind faceti asta?nu va ginditi ca poate acea femeie dupa care voi fluierati poate e sotia unui coleg de-al vostru cu care voi stati si beti in parcari si va da-ti coleg cu el.Vorba sotiei mele sunt 36 de grade si iese cu palton pe ea afar ca de trece un tirist pe linga ea si daca se vede o pulpa trebuie sa urle ceva....PENIBI FRATILOR CARE FACETI ASTA.apropo un caz concret e individul pe care l-am adus anul trecut sa-i dau de lucru fara sa-l cunosc 2 saptamini l-am tinut in casa l-am hranit l-am dus peste tot...dupa 2 zile ma socat spunindui sotiei mele ca el a observat ca sotia mea nu e genul ala sa se dea la alti....m-a socat ptr ca nu l-am adus la mine in casa ca sa imi testeze sotia....adica doamne fereste daca era genul ala...io tragea probabil...ce daca suntem colegi si eu ma zbat sai fie lui bine...el la ce se gindeste....cum sa io traga sotiei mele sau daca se poate.....ma mir ca nu iam mutat falca atunci.sa revenim la subiect si pun o intrebareDe ce in occident toata lumea ne respecta,ne ajuta,ne duce pina la destinati daca nu ne descurcam,ne vorbesc foarte frumos si uni chiar pleaca palaria in fata noastra iar in Romania suntem considerati ultimi oameni,cind vroiam sa cuceresc in tinerete o femeie totul era perfect pina i ziceam ce meserie am urmatoarea secunda mi se respundea cu mia parut bine de cunostinta,ne mai auzim....si gata,niciodata nu ne mai auzeam...asta este moneda pe care multi dintre noi o platim ptr renumele care ni-l duc uni dintre colegi nostri....EU PROPUN SA CEREM MARCA INREGISTRATA,suntem singuri soferi din europa care avem asemenea comportament.SAU POATE AVETI VOI ALTE SOLUTI CUM SAI POTOLIM PE ACESTI ASA ZISI SOFERI....mULTUMESC SI IMI IERTATI NEMULTUMIREA LA ADRESA ANUMITOR COLEGI,MINORI CEI DREPT DAR CARE NE AFECTEAZA IMAGINEA MAJORITATI.CEI CE SE SIMT POT SA SE JUSTIFICE DE CE SI CE MOTIVE AU SA SE ORGASMEZE IN FELUL ASTA...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Chestia cu urlatu e de tot ca***u ,dar cred ca mai orcine claxoneaza cand vede o fata buna pe marginea drumului !

Nu ai ce sa faci ,poate e impresia mea ,dar majoritatea soferilor sunt niste cocalari si ciobani in toata regula !No offence ,ma refer doar la o categorie de soferi !

Parerea mea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

fratilor....cu tot respectul....SUNT PERFECT DE ACORD,AM O SOTIE FRUMOASA PTR MINE,DAR DUMNEZEU MIE MARTOR DACA MINT,SI EU MA UIT DUPA ORICE FEMEIE CU SANI FRUMOSI CORP DE VIS...DAR MA UIT CIVILIZAT,NU CU GORNE URLETE ANIMALICE SI CUVINTE DE TE DOARE CAPUL...FEMEIA AIA NARE NICI O VINA DE ARATA ASA,NU TREBUIE SA LE FACEM SA ISI URASCA CORPUL CUM MAI IMI SPUNE SI NEVASTA-MEA DIN CINDI IN CIND.VB EI PE DEGEABA AI HAINE CA NU LE POTI PURTA.RESPECTE SI DRUMURI BUNE CELOR CA MINE LA PAUZA MICA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Eu unul as prefera sa o claxoneze cate un tirist decat sa o o hartuiasca si sa o umple cu vrajeli cate un basinos cu vreun turism de lux, care se da jos din masina si ii deschide zambitor portiera din dreapta! (in cazul tau, din stanga  :D )

Totusi dupa parerea mea, o femeie fluierata de un barbat nu e privita de ceilati ca pe o tarfa ci barbatul respectiv e privit ca onanist!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu in toate cazurile......din pacate si altii imita ca maimutele acelasi gest...in speta claxoneaza si ei...si c-am incerc sa inteleg cum se simte acea femeie(acum intre noi fie vorba..sint unele care chiar se simt mandre cand vad ca reusesc sa atraga atentia soferilor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

@cosmin

Scrii ingrozitor,foloseste te rog semne de punctatie,alineate, paragrafe,esti foarte greu de citit

despre subiect...totul tine de educatia romanului.Educatie pe care nu prea o avem la modul general

Personal mai dau cate un claxon scurt(ACUM NU FUNCTIONEAZA  >:( ) eventual o bezea daca intoarce capul.De aici pana la a urla si a trage de femei pe strada e cale lunga.Fac asta din plictiseala si nu consider ca aduc ofense cuiva,din contra ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.