Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

reprezentanta Scania Sh Ilfov


uncetatean

Postări Recomandate

  • Members

Ce sa vezi frate experienta neplacuta la Scania in Ciorogarla, auzi si tu la Scania la camioane sh , vanzatoarea de acolo, una Margareta sau cum o cheama e fosta profesoara de istorie !!! si daca o iei mai tare cu tehnica habar n-are , nu stiu altii cum sunt, dar eu unul nu am ajuns sa imi spuna o profesoara de istorie ce camion sa iau, cand ea habar n-are  , celalalt cu care am mai vorbit mai demult , e avid dupa bani de nu-ti vine sa crezi , deci toate ca toate nu am incredere deloc in ei si mai bine iau de afara decat Filip alea rosii cu maimuta pe ele , daca esti tanar si la inceput, ar fii bine sa ii eviti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Nu stiu de ce crezi ca o vinzatoare a unui produs ar trebui sa fie inginer supercalificat.Nu conteaza ce a fost inainte,acum e vinzator In afara de faptul ca ai observat ca e fosta profesoara de istorie si nu stie multa tehnica mai aveai sa ii reprosezi ceva..? .O a 2a persoana ti se pare ca iti cere prea mult...hmm..poate el stie ce iti ofera..sunt camioane si la 25 mii si la 70 mii...diferenta o fac km,puterea,optionalele..si multe altele.Nu te obliga nimeni sa iei de acolo vreun camion,cumpara de unde gasesti mai convenabil.Sincer nu iti inteleg nemultumirea..Doar ai vrut sa arunci o vorba..asa..sa fie ..sa se stie ca ai zis tu ceva..Probabil daca citeai mai atent ai fi observat ca pe acest forum cei citiva incepatori care si-ar dori sa cumpere un camion sau cap tractor se apuca sa intrebe..ce marca..la ce sa fie atenti..si abia dupa ce primesc sfaturi se hotarasc ce sa ia..Nu confunda acest grup cu fb-ul..aici dai de oameni care vor sa invete sa fie profesionisti sau care sunt deja

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.