Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

stadler sau tir express


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

coane ADY V,

raspunsul la intrebarea ta e simplu si complicat in acelas timp...

dar fiecare dintre noi calculeaza dupa alta formula rezultatul.. :o.parerea mea... 8)

daca ai mai citit pe forumuri  nu prea exista pareri de fff bine  ci doar de bine sau fff rau...

fiecare citeste ce se scrie,,,

decupeaza pe linia marcata infloriturile si ce ramine analizeaza dupa formula proprie...iar rezultatul ..... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

SALUT COLEGU,DESPRE STADLER POT SA ITI SPUN MULTE AM LUCRAT LA EI UN AN.TE SILESTE SA MERGI CU MACNETU >:( BANII NU SUNT CEI PROMISI ADICA CEL PUTIN 1500E PE LUNA :o SI UN LUCRU IMPORTANT NU SUNT IN E CI IN LEI.NU AI MASINA TA ,SUNT COLGI DE MAI MULTE NATII CUM AR FI POLONEZI,BOSNIACI,CEHI,TURCI ETC.DESPRE TIR EXPRESS NU CUNOSC PREA MULTE    :-\ VA DORESC DRUMURI BUNE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

colegu, in legatura cu TIR EXPRESS te pot ajuta eu. anu trecut cam pe vremea asta am fost chemat la timisoara la interviu. in primul rand iti cer 5 ani experienta pe comunitate, 12 euro/100km in primele 6 luni, cu posibilitatea de marire a platii ca sa zic asa. insa partea nasoala si motivul pentru care am refuzat sa lucrez la ei a fost ala ca doar la 6 luni te trimit acasa...curse de romania aproape ca nu exista la ei...oricum ideea e ca vi la 6 luni acasa stai 2 saptamani si pleci iar 6 luni...si tot asa. am uitat sa precizez ca fiecare incarcare/descarcare e platita cu 10 euro.

drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.